Akzirve Gayrimenkul'den İstanbul'a iki dev yatırım

Akzirve Gayrimenkul&Yatırım, Bahçeşehir ve Zeytinburnu'nda hayata geçireceği iki projesini bugün kamuoyuna tanıttı

Akzirve Gayrimenkul'den İstanbul'a iki dev yatırım

Akzirve Gayrimenkul&Yatırım Bahçeşehir'de hayata geçireceği "Bahçeşehir" ve "Zeytinburnu" projelerini bugün bugün kamuoyuna tanıttı.

Akzirve Bahçeşehir projesi
Toplam inşaat maliyeti 230 milyon doları bulan Bahçeşehir , Akzirve'nin İstanbul'da kendi olanaklarıyla inşa edeceği iki projeden biri olma özelliği taşıyor

Akzirve Gayrimenku&Yatırım'dan Bahçeşehir'e yatırım
Sosyal alanlar da dahil toplamda 190 bin metrekarelik alanda inşa edilen projenin inşaat arazisi ise 124 bin metrekareyi buluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilecek Bahçeşehir projesinde ayrıca ticari alanların da yer alacağı alışveriş caddesi bulunuyor.

Akzirve Gayrimenkul'den İstanbul'a iki dev yatırım

2.600 bağımsız bölümlük dev proje
Toplam dört parselde 2.600 bölümden oluşacak projenin inşaatına Temmuz 2016 tarihinde başlanması planlanıyor. Projenin ilk etabı Nisan 2019, ikinci etabı Nisan 2020 ve üçüncü etabı ise Nisan 2021'de tamamlanacak. 

Akzirve Gayrimenkul'den İstanbul'a iki dev yatırım

Akzirve Zeytinburnu projesi
Sosyal alanlar da dahil toplam 130 dönümlük arazi üzerinde inşa edilecek Zeytinburnu projesi ise tamamlandığında 6.000 kişinin yaşayacağı bir merkez görünümüne kavuşacak. Otoparkından, ilköğretim okuluna kadar tüm sosyal ihtiyaçların ayrıntılarıyla düşünüldüğü Zeytinburnu Ambarlar projesinin mimarisinde ise Tabanlıoğlu Mimarlıkla çalışılacak.

Projede konutlara ek olarak ticari alanlar ve ortak yaşam alanlarına da geniş bir yer verilecek. 

Firma Bilgisi: akzirve gayrimenkul&yatırım
Proje Bilgisi: akzirve bahçeşehir