Ala Erenköy fiyat listesi!

Ala Erenköy fiyatlarına 0 216 355 17 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Ala Erenköy fiyat listesi!

12 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Kentart İnşaat Kentsel Dönüşüm Projesi olan A’la Erenköy 54 adet daireden meydana geliyor. Ala Erenköy projesi konut sahiplerine fitness alanı, kapalı otopark, olan Akıllı Ev sistemleri hizmetlerini sunuyor. 14 katlı olarak yükselen Ala Erenköy projesi deniz manzaralı daireler sahip olup, her katta 4 daire ve 4 asansöre yer veriyor. Yüzde 1 KDV oranının da konut alıcılarına sunulduğu A’la Erenköy Evleri, otopark, asansör, jeneratör, görüntülü arama, su deposu, pay ölçer, klima, özel tasarım kapı ve doğramalar ile konut sahiplerinin beğenisini kazanıyor. Ala Erenköy satılık daire büyüklükleri 72 metrekareden başlıyor.

Ala Erenköy fiyatları
Bağdat Caddesi’ne 500 metre mesafede Kentart İnşaat tarafından inşa edilen Ala Erenköy fiyatları satış ofisi tarafından verilmekte olup, 0216 355 17 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ala Erenköy ödeme planı
Ala Erenköy ödeme planı kapsamında toplam daire bedelinin yüzde 25'lik kısmı peşinat olarak ödeniyor, Geriye kalan yüze 75'lik kısım için ise 50 ay vade yapılıyor. Ayrıca Ala Erenköy ödeme planı dahilinde KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanıyor.

Ala Erenköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Kentart İnşaat tarafından Erenköy Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Ala Erenköy Bağdat Caddesi'ne 500 metre, Erenköy Kız Lisesi'ne 250 metre uzaklıkta hayata geçiriliyor.
Ala Erenköy iletişim bilgileri
Telefon: 0216 355 17 46
Web Adresi: www.alaerenkoy.com

 

Proje Bilgisi: Köy