Ala Erenköy nerede?

Kentart İnşaat projesi olan Ala Erenköy Bağdat Caddesi'ne 500 metre uzaklıkta konumlandırılıyor

Ala Erenköy nerede?

12 Haziran 2014 / Emlakwebtv
A’la Erenköy Kentart İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 54 adet dairenin yer aldığı A’la Erenköy Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa ediliyor. A’la Erenköy Evleri’nin site yönetimi Garanti Koza kuruluşu olan Koza Yönetim tarafından yapılacak olup, içerisinde fitness alanı, kapalı otopark, olan Akıllı Ev sistemleri yer alıyor.

14 katlı olan A’la Erenköy projesi deniz manzaralı daireler sahip olup, her katta 4 daire ve 4 asansöre yer veriyor. Yüzde 1 KDV oranının da konut alıcılarına sunulduğu A’la Erenköy Evleri, otopark, asansör, jeneratör, görüntülü arama, su deposu, pay ölçer, klima, özel tasarım kapı ve doğramalar ile konut sahiplerinin beğenisini kazanıyor.

Ala Erenköy projesinde fitness alanı, rezidans hizmetleri, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, akıllı ev sistemleri bulunuyor. Ala Erenköy satılık daire büyüklükleri 72 metrekareden başlıyor.

Ala Erenköy ödeme planı
Ala Erenköy ödeme planı kapsamında toplam daire bedelinin yüzde 25'lik kısmı peşinat olarak ödeniyor, Geriye kalan yüze 75'lik kısım için ise 50 ay vade yapılıyor. Ayrıca Ala Erenköy ödeme planı dahilinde KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanıyor.

Ala Erenköy fiyat bilgileri
Kentart İnşaat projesi olan Ala Erenköy fiyatları satış ofisi tarafından verilmekte olup, 0216 355 17 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ala Erenköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Kentart İnşaat tarafından Erenköy Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Ala Erenköy Bağdat Caddesi'ne 500 metre, Erenköy Kız Lisesi'ne 250 metre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Ala Erenköy iletişim bilgileri
Telefon: 0216 355 17 46
Web Adresi: www.alaerenkoy.com

Proje Bilgisi: Köy