Ala Erenköy projesi iletişim bilgileri!

Kentart Ala Erenköy projesine 0 216 355 17 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Ala Erenköy projesi iletişim bilgileri!

12 Haziran 2014 / Emlakwebtv
54 adet daireden meydana gelen Ala Erenköy projesi Kentart İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ala Erenköy projesi 14 katlı olarak tasarlanıyor. Kentart Ala Erenköy projesi yüzde 1 KDV oranı ile satışa sunuluyor. Ala Erenköy projesi kentsel dönüşüm kapsamında Bağdat Caddesi’ne 500 metre mesafede konumlandırılıyor. Ala Erenköy projesi kapsamında konut sahiplerine fitness alanı, kapalı otopark, olan Akıllı Ev sistemleri hizmetleri, otopark, asansör, jeneratör, görüntülü arama, su deposu, pay ölçer, klima, özel tasarım kapı ve doğramalar sunuluyor.

Ala Erenköy projesi fiyatları satış ofisi tarafından verilmekte olup, Ala Erenköy projesi ödeme planı kapsamında yüzde 25'lik kısmı peşinat olarak ödeniyor, geriye kalan yüze 75'lik kısım için ise 50 ay vade yapılıyor. Ayrıca Ala Erenköy ödeme planı dahilinde KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanıyor.

Ala Erenköy projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Kentart İnşaat tarafından Erenköy Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Ala Erenköy Bağdat Caddesi'ne 500 metre, Erenköy Kız Lisesi'ne 250 metre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Ala Erenköy projesi iletişim bilgileri
Telefon: 0216 355 17 46
Web Adresi: www.alaerenkoy.com

Proje Bilgisi: Köy