Ala Property'den fuarda dev satış hedefi

4-8 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO'da düzenlenecek olan Emlak Fuarı'na Arap yatırımcının büyük ilgisi bekleniyor. Ala Property fuar süresince 30 milyon dolarlık satış hedeflediğini açıkladı

Ala Property'den fuarda dev satış hedefi

Bugün start alan ve 8 Kasım'a kadar sürmesi beklenen CNR Emlak Fuarı'na Arap yatırımcınını büyük ilgisi bekleniyor. Bu yıl ikinci kez düzenlenen fuara katılım gösteren Ala Property, Körfez yatırımcısına 30 milyon dolarlık gayrimenkul satışı hedeflediğini açıkladı

Ala Property'den dev satış hedefi
4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında CNR Expo'da Türkiye ve dünyanın önde gelen gayrimenkul temsilcilerini buluşturması beklenen Emlak Fuarı'nda gözler Arap yatırımcısına çevrildi. 8. Hall E-18 standında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Ala Property, Araplara 30 milyon dolarlık gayrimenkul satışı hedeflediğini açıkladı. Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Şengüler İstanbul'daki tüm temsilciliklerinin fuara odaklandığını söyledi. Arap iş dünyasındaki yüksek güvenilirliğin satışlara yansıyacağını vurgulayan Şengüler:

"Fuar boyunca konut satışlarında ve ofis satışlarında, ticari alan satışlarında 8 -10 Milyon Dolar arasında bir satış gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Yine havaalanı, otoban gibi birçok ulaşım yatırımının yapıldığı bölgelerde 15-20 milyon dolar arasında arsa satışı gerçekleştireceğimizi düşünüyoruz" dedi. 

Trabzon ve Bursa da revaçta
Türkiye'nin 5 ilinden binlerce konut ve ofis projelerinin yanı sıra çok sayıda ticari, tarımsal ve konutluk arsaların satışını da gerçekleştireceklerini belirten Şengüler, konut olarak da İstanbul Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri, Büyükçekmece, Pendik ve Tuzla igibi ilçelerin Arap yatırımcısının gözdesi olduğunu söyledi. Şengüler, Körfez Geçiş Köprüsü ile birlikte Karamürsel, Trabzon ve Bursa gibi şehirlerin de büyük ilgi çektiğini söyledi. 

Firma Bilgisi: Ala Property