Sinpaş GYO Ege'yi Ankara'ya taşıyor

Sinpaş GYO, Çankaya Oran'da yükselen Ege Vadisi projesi ile Ege konseptini Ankara'ya taşıyor

Sinpaş GYO Ege'yi Ankara'ya taşıyor

Sinpaş GYO, Ege Vadisi projesi ile Akdeniz'in güneş, deniz ve şehir konseptini Ankara'ya taşımaya hazırlanıyor. Çankaya Oran'da yükselen Ege Vadisi, taş dokulu evlerinin yanı sıra 60 metre uzunluğunda kumsallı bir havuz içerecek. Türkiye'nin ilk ve en uzun tropik havuzunu kapsayan proje ile Ankaralılar, havuzun plajında 365 gün yüzme keyfi yaşayabilecek. 

Ege'yi Ankara'ya taşıyan proje: Ege Vadisi
Ege Vadisi ile, Ege'nin kendine has güzelliklerini Ankara'nın en prestijli semti Oran-Çankaya'ya taşıdıklarını söyleyen Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, projenin mimarisi, rengarenk bitki örtüsü ve kendine özgü ruhuyla herkesin ilgisini çeken Ege'de yaşama hayalini Ankaralılar için gerçeğe dönüştüreceklerini söyledi. Gacemer:

 

Alaçatı, Sinpaş Ege Vadisi ile Ankara'da

 

"Ege Vadisi ile bu hayali Ankara’da gerçek kılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ege, Ankara’ya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılar, açık havada tanıdıkları bildikleri esnaftan alışveriş yaparken dostlarıyla keyifli vakit geçirebilecekler. Trafiğe tamamen kapalı yeşil alanlarda çocuklarının güven içinde özgürce oynadığını bilmenin huzurunu yaşayacaklar." dedi.  

Ege konseptli projeler kazandırmayı sürdürüyor
Sinpaş GYO tarafından daha önce İstanbul'da da hayata geçirilen Ege konspetli projelerin yatırımcısına kazandırdığını ve güçlü bir yatırım değerine sahip olduğunu söyleyen Gacemer, EgeBoyu projesinin lansmanının yapıldığı 2012 yılında metrekare fiyatının 2.250 TL iken 2016 yılında 4.200 TL'ye yükseldiği bilgisini verdi. Gacemer aynı prim ivmesinin EgeYakası projesinde de geçerli olduğunu vurgulayarak:

"Ege konseptli projeler konusundaki bu uzmanlığımızın yatırımcıları da memnun ettiğini görmek bizi motive ediyor. Şimdi bu güvenle Ege konseptli yaşam tarzını Ankara’ya taşıyoruz. İlklere İmza Attığımız Ege Vadisi ile Ankara’ya 600 Milyon Daha Yatırıyoruz" dedi.

 

Alaçatı, Sinpaş Ege Vadisi ile Ankara'da

 

 

Ege Vadisi projesi 321.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Toplamda 887 adet dairenin yer aldığı Ege Vadisi projesinde daire fiyatları 321.000 TL'den başlıyor ve 1.430.000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Ekim 2018 tarihinde teslim edilecek projede 10.000 TL peşinatın ardından 3 ay sonra yüzde 10, 12 ay sonra yüzde 20 ve 24 ay sonra ise yüzde 40'lık bedel ödenebilecek. Kalan kısım için ise 40 ay vade yapılıyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Sinpaş Ege Vadisi