Alanya'ya 5 yıldızlı yatırım: Another World

Alanya'da 17 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Another World projesinde fiyatlar 230 bin TL'den başlıyor

Alanya'ya 5 yıldızlı yatırım: Another World

Alanya'nın yeni projesi Another World'de, 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla 5 yıldızlı yatırım fırsatı sürüyor. 1+1'den dublekse kadar 6 farklı daire seçeneği içeren Another World, sosyal donanımlarıyla da ilgi çekiyor. Proje Alanya'nın merkezine 40 dakikalık bir mesafede yer alıyor. 

Another World'da satışlar sürüyor
Yaz-kış yaşanabilecek yatırım aracı ve alınıp kiraya verilebilecek getiri potansiyeline sahip Another World, aynı zamanda farklı tiplerde ailelere de hitap ediyor. Projede SPA ve restaurantlar, kreş, hama, alışveriş merkezi, squash ve spor salonu yanında açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kordu, aquapark, açık hava sineması da bulunuyor.

Alanya'ya 5 yıldızlı yatırım: Another World

230 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Mozaik İnşaat tarafından hayata geçirilen Another World anahtar teslim ve 1+1 daireler için 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışını sürdürüyor. Projede 2+1 konutların fiyatları ise 289 bin Türk Lirasından başlıyor. 

Birinci sınıf inşaat
İnşaatın A Plus malzemenin kullanıldığı Another World projesi, Gazipaşa Havaalanı'na 40 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Toplamda 285 adet daireden oluşan proje özgün mimari özellikleriyle de dikkat çekiyor

Firma Bilgisi: Mozaik Inşaat
Proje Bilgisi: Another World