Alarko-Store’da indirim var

Alarko-Carrier ’in minimum enerji tüketimi ile kışın ısıtan, yazın serinleten klimalarında ve kombilerinde, Alarko-store.com’da indirim var

Alarko-Store’da indirim var

10 Ocak 2013 / emlakwebtv
Isıtma ve klima alanlarında Türkiye’nin öncü kuruluşlarından olan Alarko-Carrier, son teknolojiyi yansıtan ürünlerinin tamamını Yetkili satıcısı aracılığı ile  e-ticaret sitesinde satışa sunuyor. Alarko-Carrier’in geniş yelpazedeki tüm ürünlerini bulabileceğiniz  www.alarko-store.com ile zamandan tasarruf edebilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Minimum enerji tüketimi ile kışın ısıtan, yazın serinleten klimaları ve kombileri şimdi alıp, kışın soğuklarını keyifle sıcacık yaşayabilir, yaza hazırlıklı girebilirsiniz.

Alarko-store.com,  Toshiba-Carrier Klimaları ve Serena ve Seradens yoğunlaşmalı kombileri ile birlikte; Alarko Kazan, Isı Payölçer, Banyo Radyatörleri, Boylerler, Oda termostatları, Çelik Kazanları, Katı Yakıtlı Kat Kaloriferleri, Sirkülasyon Pompaları ve Kombi Aksesuarları gibi ürünlere de kolayca ulaşabileceğiniz faaliyet alanındaki en büyük e-ticaret sitesi olup, geniş yelpazedeki ürünleri ile sizlere kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Alarko-store.com ile hiç vakit kaybetmeden istediğiniz ürünü satın alabilir, vaktinizden tasarruf etmekle birlikte indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.