Alavista Evleri lansman fiyatları Nisan sonuna kadar devam ediyor!

Rüzgar sörfüne elverişli plajları ile ünlü Çeşme-Alaçatı’da inşa edilen Alavista Evleri’nde, lansman fiyatlarının Nisan sonuna kadar uygulanacağı açıklandı

Alavista Evleri lansman fiyatları Nisan sonuna kadar devam ediyor!

21 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Turkos İnşaat ile T Tasarım’ın ortak projesi olarak hayata geçirilen Alaçatı Alavista Evleri’nde, inşaat ve peyzaj çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte satışa başlandı. Hemen teslim edilebilecek tapusu hazır 10 evden oluşan butik projede, örnek villa da alıcıların beğenisine sunuldu.

T Tasarım’ın kurucusu, proje ortaklarından mimar Tuncay Gültürk, terasları, ferforje motifleri, ahşap ve taş dokularıyla yöre mimarisinin tipik örneği olarak tasarlanan Alavista Evleri’nde her villanın, arazinin özel konumundan dolayı kesintisiz Alaçatı manzarasına sahip olduğunu söyledi.
Merkeze ve Alaçatı Port'a yakın, ancak kalabalıktan uzak noktada inşa edilen Alavista’da her evin, diğerlerinden farklı konumlandırıldığını bildiren Gültürk, müstakil olan villaların her birinin bağımsız girişi, bahçesi ve otoparkı olacağını kaydetti.

Ortak havuza ulaşımın da her villa için yine bağımsız olacağını anlatan Gültürk, ‘’3 bin metrekarelik alanda konumlanan Alavista Evleri’ni, 2 katlı ve 160 metrekare olarak inşa ettik. Alavista Evleri’nin fark yaratan bir başka özelliği de doğadan nesneleri temsil eden, her villa için ayrı renkte uygulanan cumbaları… Alavista Evleri’ni isimlendirilirken de cumbalarının renkleri olan yakut, lapis, buğday, koral, fıstık, oranj, buzmavi, turkuaz, lavanta ve yeşimi kullandık’’ diye konuştu.

Özel fiyatlarla satışta
Gültürk, Alaçatı Alavista Evleri’nin hemen teslim edilecek durumda olduğunu belirterek, ‘’Projede tüm yasal prosedürler tamamlandı. Bugün evini alan, hemen tapusuna sahip olabilecek, isterse yarın Alaçatı Alavista’ya taşınarak yepyeni bir yaşama adımını atabilecek. Alavista’da lansman fiyatları Nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak’’ dedi. Alavista Alaçatı fiyatları lansmana özel 850 bin TL'den başlıyor.

Alavista Evleri; Alaçatı merkeze 750 metre, Çeşme merkeze 8, İzmir'e 76, Adnan Menderes Havalimanı'na 86, Alaçatı Port'a 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor.