Alfemo 2014’te yeni bayilik anlaşmalarıyla giriş yaptı

Alfemo, İSMOB 2014 Fuarı’nda yurtiçinde 18 yurtdışında 12 bayilik anlaşması imzalayarak 2014 yılına hızlı bir giriş yaptı

Alfemo 2014’te yeni bayilik anlaşmalarıyla giriş yaptı

06 Şubat 2014 / emlakwebtv
Alfemo, 2014 yılına hızlı bir giriş yaptı. Alfemo, İSMOB 2014 Fuarı’nda yurtiçinde 18 yurtdışında 12 bayilik anlaşması imzaladı. Yepyeni, trend yaratan, tasarımın teknolojiyle son derece estetik bir biçimde bir araya getirildiği koleksiyonlarıyla ziyaretçilerinden tam not aldı.

Ödüllü Kitaplık Alfemo’dan
Özel zevklere hitap eden Alfemo, fuarda tüm dikkatleri üzerinde toplayan 4,60 x 7 m. ölçülerindeki, kitaplığıyla da aksesuar dalında ödüle layık görüldü.

Çocuk Mobilyası Kids&Teens çok sayıda bayilik talebi aldı
Dünya mobilya sektörüne yön veren fuarlardan biri olan İSMOB 2014 Fuarı’nda yepyeni markası “Kids&Teens”in lansmanını da gerçekleştiren Alfemo, yurtiçinden ve yurtdışından gelen profesyonel ziyaretçilere Kids&Teens markasını tanıttı. Alfemo, yalnızca çocuklar ve gençler için mobilya üreten markası Kids&Teens’in hem mağaza konsepti hem de özel koleksiyonu ile büyük beğeni toplarken, yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda bayilik talebi aldı.

Zoral: “Dünya markası olma hedefine doğru emin adımlarla ilerliyoruz”
Alfemo Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral yaptığı açıklamada; 2014 yılında Alfemo; hem yurtiçinde hem de yurtdışında kendi tasarım ekibinin ve bunun yanında dünyaca ünlü tasarımcıların yepyeni tasarımlarının sergileneceği showroomlarına yenilerini katmaya devam edecek. Mağazalaşma faaliyetlerimiz yurtdışında da hızla sürüyor. Ortadoğu’da Dubai ve Irak, Afrika’da Mısır, Avrupa’da İngiltere (Londra) ve Almanya (Duisburg)’dan sonra kısa süre önce Panama’da ilk mağazamızı açtık. Dünya markası olma hedefine doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Bunun yanı sıra; lokomotifi Disney lisanslı tasarımlar olmak üzere çocuk ve genç odası takımlarımızı sunduğumuz Kids&Teens markamızla da ön planda olacağız. 2014 yılında Kids&Teens Mağazalarını, birçok şehrin seçkin cadde ve AVM’lerinde çocuk ve gençlerle buluşturarak, ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunacağız” dedi.