Alfemo bayileri İzmir'de toplandı!

Alfemo 1-2 Mayıs 2014 tarihlerinde bayilerini İzmir Torbalı’da bulunan üretim tesislerinde ağırladı

Alfemo bayileri İzmir'de toplandı!

6 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Türkiye’de tasarım mobilyanın en önemli markalarından Alfemo 1-2 Mayıs 2014 tarihlerinde bayilerini İzmir Torbalı’da bulunan üretim tesislerinde ağırladı. İkinci yarıyıl toplantısı olarak düzenlenen bayi toplantısında Alfemo, bayileri ile birlikte kısa ve orta vadeli planları ve sektörün durumunu analiz etti. 

Bayi toplantısının açılışını gerçekleştiren Alfemo Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral ve Satış Müdürü Ahmet Dinler bayilere genel bir bilgilendirme yaptıktan sonra Alfemo ve diğer tüm markalarla ilgili yenilikleri paylaştı.

Üç yeni koleksiyon ilk kez bayilere tanıtıldı
Zoral konuşmasında, Kids&Teens markası ile genç ve çocuk mobilyası alanında kısa sürede önemli markalar arasında yerini alan Alfemo’nun bu alanda ürün çeşitliliğini hızla artıracağının altını çizdi. Marka toplantı sırasında, tasarımları arasına kattığı 3 yeni koleksiyonu ve 10 yepyeni koltuk takımını da yeni showroom’unda bayilerine tanıttı. Beyazın cazibesinin farklı bir bakış açısıyla yorumlandığı Bella Smyrna koleksiyonu, cevizin sıcaklığını yansıtan Messina koleksiyonu, Madison koleksiyonu ve döşemeli ürünler; bayiler tarafından beğeniyle karşılandı.

Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu’nun, 2014 yılı ilk yarısını değerlendirdiği, ikinci yarı yıla dair strateji ve hedeflerini paylaştığı konuşmasının ardından, Kaya Thermal Otel’de yapılan Gala Yemeği’ne geçildi. Bayi toplantısının ikinci günü, Türk perakendecilik sektörünün önemli isimlerinden Tahsin Pamir, bayiler tarafından büyük ilgiyle dinlenen bir seminer gerçekleştirdi. Program Alfemo Perakende Uzmanlarının eğitim odaklı sunumu ile sona erdi.

Bayi toplantısında ayrıca, ISMOB’da yapılan çekilişle Alfemo’dan Mercedes CLA200 kazanan Alfemo bayisi de otomobilini mutlulukla teslim aldı.