Alfemo Beyrut mağazasını açtı

Alfemo, Lübnan'ın başkenti Beyrut'un mobilya ticaret merkezi Mekalles'te çok katlı bir Alfemo Konsept Mağazası'nın açılışını yaptı

Alfemo Beyrut mağazasını açtı

Alfemo, geçtiğimiz günlerde Lübnan'ın başkenti Beyrut'un mobilya ticaret merkezi Mekalles'te çok katlı bir Alfemo Konsept Mağazası'nın açılışını yaptı. İthalat açısından büyük bir pazar potansiyeline sahip olan Lübnan, mobilya ticaretinde de bölgede stratejik bir konumda bulunuyor.

Lübnan, mobilya sektörünün kritik pazarı
Lübnan'ın ve çevre ülkelerinin tüm ekonomik etkinliklerinde gelişmiş dünya ile yoğun bağlara sahip olduğunu beirten Alfemo İhracat Müdürü Serkan Duman, bir dünya markası olma yolundaki hedeflerine yürüdüklerini söyledi. Duman: 'Lübnan'da mağazalaşmayı, yurt dışı büyüme stratejimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz. Alfemo olarak, tüm alt yapımızı, ürün stratejimizi, mağaza konseptimizi, sistem entegrasyon donanımımızı yurt dışında mağazalaşarak bir dünya markası olma hedefine ve yurt içinde de dünya standartlarında mağazalaşmaya yönelik olarak kurguladık.' dedi.

Alfemo'nun ürün avantajları
Alfemo'nun farklı metrekare, lokasyon ve pazarlar için uygulanabilir standart konsepti bulunduğunu ve görsel ve ticari sunum standartlarını eksiksiz biçimde uyguladığını beilrten Duman: ' Konseptimizin marka vaadi, sunduğu ürün ve hizmetlere uygundur. Görsel ve ticari sunum standartları tam ve eksiksiz düzenli olarak uygulanmaktadır. Sürekli tazedir. Ürün ve hizmet, fiyatlama stratejileri hedef müşteri beklentileri gözetilerek yapılır. Alfemo; bulunduğu pazarın gerçeklerinin farkındadır. Mağaza operasyonu, ürün yönetimi ile sürekli iletişim halindedir. Bulunduğu coğrafyaya uygun ürün ve hizmetlerinde farklılık yaratabilme esnekliğine, hızına sahiptir. Mağaza çalışanları, marka ve kurum hakkında eksiksiz bilgi sahibidirler. Markanın sözcüleridirler. Marka yönetimimizde müşteri beklenti ve talepleri esas alınır." ifadelerini kullandı.