Alfemo'dan Şanlıurfa'ya yeni mağaza

Alfemo, konsep mağazalar zincirine Şanlıurfa'da bir yenisini daha ekledi. Şanlıurfa mağazası 12 Ekim'de açıldı

Alfemo'dan Şanlıurfa'ya yeni mağaza

26 Ekim 2012 / emlakwebtv

Alfemo konsept mağaza zincirlerine Şanlıurfa'da bir yenisini daha ekledi. Kentin en büyük mobilya mağazalarından olan Alfemo’nun 3 katlı showroomunda, ödüllü tasarımlar da dahil olmak üzere tüm ürünler sergileniyor.
2013 yılında da Türkiye genelinde açılmaya devam edecek olan yeni konsept mağazaların şimdilik en yenisi olan ve 12 Ekim’de açılan mağazaya, Şanlıurfalıların ilgisi yoğun oldu. Alfemo’nun tüm ürünlerinin sergilendiği 1900 metrekarelik mağaza, görsel açıdan da şehre yenilik getirerek öncü olmayı hedefliyor.  Alfemo’nun yeni konseptinde yer alan, kahve konusunda iddialı Alfemola da Şanlıurfa halkının hizmetinde olacak.

Şanlıurfalı’nın yaşam tarzını değiştirecek
Alfemo, yeni konsept mağazalarının en yenisini Şanlıurfa’da açarak bölge halkına daha modern, rahat ve farklı bir yaşam tarzını sunmayı hedefliyor.
Kentin gelişen bölgesi olan havaalanı yolunda yer alan dev mağaza, 1,6 milyonu aşan nüfusu ile Şanlıurfa’nın mobilya ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Tüm ürün gamının sergilendiği mağaza, Şanlıurfa’da mobilya anlayışını değiştirmeyi hedefliyor.