Alfemo, Mısır’da 3. mağazasını açtı

Alfemo, Mısır’da Mohandeseen ve El Nozha’daki showroomlarının ardından, 3. ve en büyük konsept mağazasını başkent Kahire’de açılışını gerçekleştirdi

Alfemo, Mısır’da 3. mağazasını açtı

06 Mart 2014 / emlakwebtv
Alfemo, Mısır’da Mohandeseen ve El Nozha’daki showroomlarının ardından, 3. ve en büyük konsept mağazasını başkent Kahire’de dünyaca ünlü birçok seçkin markayı bünyesinde bulunduran ve Kahire’nin alışveriş merkezi olan “City Stars Mall”da hizmete açtı. Mısır’ın en popüler müzik grubu olan Cairokee’nin konseri ile renklenen açılışa Kahireliler yoğun ilgi gösterdiler.

Alfemo’un 3. mağazası açılışına yoğun ilgi olsu
Alfemo Mobilya Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, Kahire Ticaret Müşaviri Hasan Ali Erdem, Alfemo’nun Mısır’daki iş ortağı Mohamed Elakshar, Mahmoud Mohamad Elsayed Hassan ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış gerçekleştirildi. City Stars Alışveriş Merkezi ziyaretçi akınına uğradı. Ülkenin en çok sevilen müzik grubu Cairokee ile eğlenen binlerce Mısırlı Alfemo ürünlerini ve mağaza konseptini de yakından tanıma fırsatını yakaladı.

Davulcuoğlu: “Alfemo, Mısırlıların beğenisi ile karşılandı”
Mısır’a 2005 yılından bu yana ihracat gerçekleştiren ve Mısır’da planlı büyümesini sürdüren Alfemo’nun Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu konuyla ilgili olarak: “Mısır halkının yoğun ilgisi bizi çok memnun etti. Mısır’da ki iş ortaklarımız ile ilerleyeceğimiz daha birçok proje olacak, yatırımı hiçbir zaman durdurmayacağız. Alfemo olarak Dubai ve Londra’da gerçekleştirdiğimiz büyük mağaza açılışlarından sonra Mısır’da da büyük bir yatırıma imza atarak, Türk mobilyasının dünya çapında yaygınlaşmasına önemli katkılar sağlıyoruz” açıklamasında bulundu.