Alfemo Mobilya’ya uluslararası kalite ödülü

5. Uluslararası Kalite Zirvesi’nde bu yıl modern ve fonksiyonel ürün gamı ile dikkat çeken Alfemo Mobilya, Avrupa Kalite Ödülü’nü almaya hak kazandı

Alfemo Mobilya’ya uluslararası kalite ödülü

20 Aralık 2012 / emlakwebtv
Alfemo Mobilya Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, ödülü World Consumer Academy’nin Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun elinden aldı.
13-15 Aralık 2012 tarihinde World Consumer Academy World (Dünya Tüketici Akademisi) tarafından Hollanda Amsterdam'da gerçekleşen 5. International Europe Quality Summit (5. Uluslararası Kalite Zirvesi), kalite bilincini geliştirmek ve markalar için geleceğin habercisi olan Ar-Ge’nin önemini konuşmak için Amsterdam'da toplandı.

2012 Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü’nü Alfemo Mobilya adına alan Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, Türkiye’den çok başarılı kurumların ödüle layık görüldüğünü söyleyerek, “Ödül alan tek mobilya markası ise biziz. Mobilya, zor bir sektördürBiz Ar-Ge’ye ve kaliteye çok fazla yatırım yapıyor ve işimizi severek yapıyoruz, bu ödül de bunun bir neticesi. İnnovasyon, ileri teknoloji ve yüksek kalite Alfemo için olmazsa olmaz unsurlardır. Avrupalı bir çizgiye sahip olmamız ve 5 kıtada 60 ülkeye ihracat gerçekleştirmemiz de ödülü almamız da etkili oldu” dedi.
World Consumer Academy tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre girişimcilik ve inovasyona yönelik başarıları ilke edinerek sürdürülebilir rekabet avantajını elde eden markalara “2012 Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü, (EQA)” takdim edildi.
Alfemo Mobilya hakkında detaylı bilgi için www.alfemo.com.tr