Alibey Konaklari satılık daire!

Alibey Konaklari satılık daire büyüklükleri 64.56 metrekare ile 194.94 metrekare arasında değişiyor

Alibey Konaklari satılık daire!

Alibey Konaklari Eyüp’te yer alıyor. 5.5 dönüm arazi üzerinde yer alan Alibey Konaklari Bakırcı Mimari Ekip tarafından tasarlanıyor. 2009 yılında yapımına başlanan Alibey Konaklari 4 bloktan meydana geliyor. 80 adet dairenin bulunduğu ve 5 katlı olarak inşa edilen Alibey Konaklari satılık daire sahiplerine  jeneratör sistemi, 24 saat kameralı güvenlik sistemi, 2 katlı kapalı otoparka yapıldı. Çocuklar için oyun alanları, basketbol sahası gibi imkanlar sunuyor.

Alibey Konaklari’nın yüzde 80’i yeşil alana ayrılıyor. Alibey Konaklari satılık daire büyüklükleri 64.56 metrekare ile 194.94 metrekare arasında değişiyor.

Alibey Konaklari nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Alibey Konaklari Merkez Mahallesi’nde yükseliyor.

Alibey Konaklari adres bilgileri: Merkez Mah. Atatürk Cad. No:35 Alibeyköy İstanbul

Alibey Konaklari iletişim bilgileri
Tel: 0212 625 15 16

Alibeyköy nerede?
Alibey Konaklari’nin yer aldığı Alibeyköy Eyüp’e bağlıdır. Evrenos Gazi'nin oğlu Ali Bey de zamanının Osmanlı sultanlarından olan Fatih Sultan Mehmet'i fetihlerinde desteklemiş ve o da babası gibi Fatih Sultan Mehmet tarafından iltifat görmüş ve günümüzdeki Alibeyköy semti sınırları içindeki bir çiftliği kendisine mülk olarak vermiştir.

Alibeyköy’e nasıl gidilir?
Alibeyköy’e toplu taşıma ile ulaşmak için Topkapı’dan dolmuşlara binebilir ya da otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Yakın zamanda açılması planlanan ve çalışmaları devam eden Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı da Alibeyköy’den geçmektedir.

Alibeyköy’e Kağıthane’den, Taksim’den, Şişli’den, Beşiktaş’tan, Eminönü’nden, Aksaray’dan otobüsler kalkmaktadır.