Alldesign 2015 için geri sayım başladı

Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı & Uluslararası Tasarım Konferansları 19-21 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek

Alldesign 2015 için geri sayım başladı

Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı & Uluslararası Tasarım Konferansları 19-21 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinliğin biletleri TixBox'ta satışa sunuluyor.

Aklın Gözüyle Görmek
2011 yılında "Aklın gözüyle görmek" mottosuyla yola çıkan ve 19-21 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan alldesign Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı & Uluslararası Tasarım Konferansları'na dünyanın önde gelen isimleri katılacak.

Daniel Libeskind

Tasarımın nabzı tutulacak
Geçen yıllarda gördüğü yoğun ilginin ardından bu sene üç günlük bir buluşma olarak, Ford ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan alldesign 2015, "yaratıcı endüstriler"in yanı sıra bu kez "gelişen teknolojiler" temasını da kapsayacak şekilde büyüyor. Her yıl tasarım dünyasının yerli ve yabancı gurularını sektörle buluşturarak İstanbul'u bir tasarım üssü haline getiren alldesign, yenilenen konseptiyle teknoloji dünyasının son trendlerini tasarım dünyası ile bir araya getirecek. alldesign 2015'te, bilgi telekomünikasyon teknolojileri, nanoteknoloji, akıllı malzemeler, robotik, yapay zeka teknolojileri başta olmak üzere, gelişen teknolojiler alanında dünyaca ünlü yerli ve yabancı isimler, markalar ve kurumlar üç gün boyunca tasarım dünyasıyla buluşacak.  

Program belli oldu
19 Şubat Perşembe günü start alacak Alldesign Konferansları programı da belli oldu.  Nurus'tan Renan Gökyay'ın açılış konuşmasını yapacağı etkinliğin ilk gününde Mimar Boris Micka, Tasarımcı Todd Thomas, GEDS Kurucusu Gülay Özkan, Inovent Genel Müdür Ömer Hızıroğlu, Mimar Daniel Libeskind birer sunum yapacak.