Allora Beytepe teslimleri 2016'da!

Allora Beytepe teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor

Allora Beytepe teslimleri 2016'da!

Allora Beytepe teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. MFZ Grup imzası ile hayata geçirilen Allora Konutları 28 katlı ve 35 bloktan oluşuyor. Allora Beytepe, 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin bulunduğu Allora Beytepe satılık daire büyüklükleri ise 180 metrekare ile 576 metrekare arasında.

Allora Beytepe, Ankara Beytepe'de yükseliyor. Standart daire tiplerinin yanı sıra dubleks daire seçeneklerinin de yer aldığı projede daire sahiplerine birçok sosyal imkan sunuluyor. Açık otopark, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, süs havuzu, tenis kortu ve yürüyüş parkuru gibi sosyal imkanların yer aldığı projede daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve balkon. 

Allora Beytepe teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Allora Beytepe fiyatlarının ise 550 bin lira ile 980 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede konut sahibi olmak isteyenlere kısa süreli vade yapılıyor. Aynı zamanda projede banka kredisi kullanılabiliyor. 28 ve 35 katlı 2 bloktan oluşan Allora Beytepe 114 adet daireden meydana geliyor. 

Allora Beytepe adres bilgisi :  Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No: 63 / A-B-C Beytepe-Çankaya/Ankara
Allora Beytepe iletişim bilgileri
Telefon : 0312 266 3 555
Web : http://www.allorabeytepe.com/
E-posta : info@mfzgrup.com

Firma Bilgisi: Mfz Grup
Proje Bilgisi: Allora Beytepe