Allora Beytepe

MFZ Grup güvencesi ile yükselen Allora Beytepe 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşuyor

Allora Beytepe

MFZ Grup güvencesi ile yükselen Allora Beytepe 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşuyor. 114 adet dairenin bulunduğu Allore Beytepe satılık daire büyüklükleri 180 ile 576 metrekare arasında değişiyor. Allora Beytepe teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

5 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede modern mimari ve lüks detaylar dikkat çekiyor. Allora Beytepe projeside avm, çocuk oyun alanları, açık otopark, güvenlik, süs havuzu, kapalı otopark, tenis kortu, basketbol sahası, kameralı güvenlik, market ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Allora Beytepe

Allora Beytepe fiyatlarının ise 550 bin lira ile 2 milyon lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede daireler ise banka kredisi için uygun. 28 ve 35 katlı bloktan oluşan projenin yüzde 30 prim yapması bekleniyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebiliyorsunuz. 

Ankara Beytepe'de yükselen Allora Beytepe, Ümitköy ve İncek'i birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde yer alıyor. Projede 3 katlı dükkandan oluşan 5 bin 461 metrekarelik ticari alan yer alıyor. Allora Beyretepe daire özellikleri şöyle; merkezi ısıtma, ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer ve balkon. 

Allora Beytepe

Allora Beytepe adres bilgisi : Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No: 63 A-B-C Beytepe - Çankaya - Ankara 

Allora Beytepe iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 266 3 555
Web adresi : www.allorabeytepe.com
E-posta adresi : info@mfzgrup.com

Firma Bilgisi: Mfz Grup
Proje Bilgisi: Allora Beytepe