​Allure İstanbul iletişim bilgileri

​Allure İstanbul iletişim bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

​Allure İstanbul iletişim bilgileri

Allure İstanbul iletişim bilgilerine geçmeden önce proje özelliklerine bakalım. Allure İstanbul’da 400 adet daire yer alıyor. Allure İstanbul Avcılar’da konumlandırılıyor. Allure İstanbul 170 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. 

Allure İstanbul özellikleri
Allure İstanbul satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor. Allure İstanbul konut özellikleri arasında yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Ayrıca Allure İstanbul Avcılar projesinden daire sahibi olanlar tenis kortu, basketbol sahası, güvenlik, rezidans hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Ayrıca otopark ve toplantı salonu da Allure İstanbul daire sahiplerine sunuluyor.

Allure İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Allure İstanbul Avcılar’da konumlandırılıyor. Metrobüs durağına çok yakın mesafede yer alan Allure İstanbul projesi Atatürk Havalimanına 10 dk, deniz otobüsüne 3 km, İstanbul Üniversitesine 1 km, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 9 km mesafede bulunuyor.

Allure İstanbul adres bilgileri şöyle: Üniversite Mahallesi E5 Yanyol Civan Sokak Köşesi Avcılar - İstanbul

Allure İstanbul yol tarifi
Avcılar’da yer alan Allure Tower projesine metrobüs, metro, İETT ve dolmuş hatları kullanılarak gidilebiliyor. Hemen E5 üzerinde yer alan Allure Tower projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Allure İstanbul iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com