Allure Tower adres bilgileri

Doruk GYO Allure Tower Avcılar'da hayata geçiriliyor. Allure Tower adres bilgileri haberimiz içerisinde yer alıyor

Allure Tower adres bilgileri

Avcılar’da yer alan Allure Tower Doruk GYO tarafından inşa ediliyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Allure Tower projesinde toplam 400 adet daire yer alıyor. Allure Tower satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor. 170 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Allure Tower konumu itibariyle de dikkat çekiyor.

Allure Tower özellikleri
-Yüzme havuzu
-Türk hamamı
-Sauna
-Çocuk oyun alanları
-Tenis kortu
-Basketbol sahası
-Güvenlik
-Rezidans hizmetleri
-Otopark
-Toplantı salonu

Doruk GYO tarafından inşa edilen Allure Tower Avcılar ödemelerinde konut sahibi olmak isteyenlere özel imkanlar sunabiliyor. Yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olma imkanı sağlanan Allure Tower Avcılar ödemeleri 48 aya varan sıfır faiz imkanı bulunuyor. Banka kredisine de taksitlendirme yapılan Allure Tower Avcılar’dan ev sahibi olmak isteyenlere 0.59 banka kredisi oranı yer alıyor.

Allure Tower nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Allure Tower Avcılar’da konumlandırılıyor. Allure Tower adres bilgilerini vermeden önce proje hakkında detaylı bilgi verelim. Metrobüs durağına çok yakın mesafede yer alan Allure Tower projesi Atatürk Havalimanına 10 dk, deniz otobüsüne 3 km, İstanbul Üniversitesine 1 km, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 9 km mesafede bulunuyor.

Allure Tower adres bilgileri şöyle: Üniversite Mahallesi E5 Yanyol Civan Sokak Köşesi Avcılar - İstanbul

Allure Tower Avcılar iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com

Proje Bilgisi: Allure Tower