Allure Tower Avcılar ödeme planı

Doruk GYO projesi olan Allure Tower ödeme planı kapsamında konut alıcılarını indirimler bekliyor

Allure Tower Avcılar ödeme planı

Allure Tower Avcılar’da yer alıyor. Allure Tower Avcılar projesinde toplam 400 adet daire bulunuyor. 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana gelen Allure Tower Avcılar projesi 170 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Allure Tower Avcılar satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor. Allure Tower Avcılar konut özellikleri arasında yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Ayrıca Allure Tower Avcılar projesinden daire sahibi olanlar tenis kortu, basketbol sahası, güvenlik, rezidans hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Ayrıca otopark ve toplantı salonu da Allure Tower daire sahiplerine sunuluyor.

Allure Tower Avcılar ödeme planı
Doruk GYO tarafından inşa edilen Allure Tower Avcılar ödemelerinde konut sahibi olmak isteyenlere özel imkanlar sunabiliyor. Yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olma imkanı sağlanan Allure Tower Avcılar ödemeleri 48 aya varan sıfır faiz imkanı bulunuyor. Banka kredisine de taksitlendirme yapılan Allure Tower Avcılar’dan ev sahibi olmak isteyenlere 0.59 banka kredisi oranı yer alıyor.

Allure Tower Avcılar nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Allure Tower Avcılar’da konumlandırılıyor. Metrobüs durağına çok yakın mesafede yer alan Allure Tower projesi Atatürk Havalimanına 10 dk, deniz otobüsüne 3 km, İstanbul Üniversitesine 1 km, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 9 km mesafede bulunuyor.

Allure Tower Avcılar adres bilgileri şöyle: Üniversite Mahallesi E5 Yanyol Civan Sokak Köşesi Avcılar - İstanbul

Allure Tower Avcılar nasıl gidilir?
Avcılar’da yer alan Allure Tower projesine metrobüs, metro, İETT ve dolmuş hatları kullanılarak gidilebiliyor. Hemen E5 üzerinde yer alan Allure Tower projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Allure Tower Avcılar iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com

Proje Bilgisi: Allure Tower