Allure Tower iletişim bilgileri!

Avcılar Allure Tower projesi hakkında detaylı bilgilere 444 1 779 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Allure Tower iletişim bilgileri!

2 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Doruk GYO projesi Allure Tower 100 milyon TL ile hayata geçiriliyor. 30 kattan meydana gelen Allure Tower projesinde toplam 400 adet daire bulunuyor. Allure Tower Evleri, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Toplam inşaat alanı 50 bin metrekare olan Avcılar Allure Tower satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor. Allure Tower konut sahiplerine yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası, 7/24 güvenlik, ayrıcalıklı rezidans hizmetleri, 2 katlı kapalı otopark, toplantı salonları ve yeşil alanlar gibi sosyal alanlar sunuyor.

Allure Tower fiyatları
2014 Mayıs ayı güncellemelerine göre Allure Tower fiyatları 229 bin TL ile 572 bin TL arasında değişiyor. Allure Tower ödeme planı kapsamında da 48 aya varan sıfır faiz imkanları ile taksitlendirmeler yapılıyor. Lansmana özel olarak da KDV’siz satışlar sunuyor.

Allure Tower nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Allure Tower Avcılar’da konumlandırılıyor. Metrobüs durağına çok yakın mesafede yer alan Allure Tower Atatürk Havalimanına 10 dk, deniz otobüsüne 3 km, İstanbul Üniversitesine 1 km, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 9 km mesafede bulunuyor.

Allure Tower iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com

Allure Tower projesi ile ilgili detaylı bilgilere www.emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Allure Tower