Allure Tower İstanbul

Allure Tower İstanbul satış fiyatları 247 bin TL'den başlıyor

Allure Tower İstanbul

1+1 ve 2+1 dairelerden meydana gelen Allure Tower İstanbul projesi 170 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Allure Tower İstanbul’da toplam 400 adet daire bulunuyor. Allure Tower İstanbul daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor.

Allure Tower İstanbul özellikleri arasında yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Bunların dışında Allure Tower projesinden daire sahibi olanlar tenis kortu, basketbol sahası, güvenlik, rezidans hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Ayrıca otopark ve toplantı salonu da Allure Tower daire sahiplerine sunuluyor.

2 Mayıs 2014 tarihinde basın toplantısı gerçekleştiren Allure Tower projesi hakkında Doruk GYO Şehircilik Yönetim Kurulu Başkanı Akay Tambulut ve yönetim kurulu üyeleri bilgi verdi. Geçtiğimiz günlerde de açıklama yapan Allure Tower Reklam ve Pazarlama Müdürü Sefer Aslan, teslimleri iki ay önce yapmayı planladıklarını belirtti.

Allure Tower İstanbul fiyatları
Allure Tower İstanbul fiyatları 247 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatının 2 bin 800 TL olduğu Allure Tower projesinde 2+1 daireler ise 289 bin TL ile 590 bin TL arasında satışa sunuluyor. 30 katlı bir şekilde inşa edilen Allure Tower İstanbul ödeme planı kapsamında yüzde 0 KDV uygulanıyor. . Alternatifli ödeme seçenekleri sunan Allure Tower projesi ödemeleri peşin alımlarda özel indirimlerin yanında, 48 aya varan vade ve 0 faiz gibi çok cazip ödeme koşulları yer alıyor. Allure Tower projesi E-5 çevreyoluna cepheli ticari alanlar 8 bin metrekarelik alanı kaplıyor.

Allure Tower İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Allure Tower İstanbul Avcılar’da konumlandırılıyor. Metrobüs durağına çok yakın mesafede yer alan Allure Tower projesi Atatürk Havalimanına 10 dk, deniz otobüsüne 3 km, İstanbul Üniversitesine 1 km, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 9 km mesafede bulunuyor.

Allure Tower İstanbul adres bilgileri şöyle: Üniversite Mahallesi E5 Yanyol Civan Sokak Köşesi Avcılar - İstanbul

Allure Tower İstanbul nasıl gidilir?
Avcılar’da yer alan Allure Tower projesine metrobüs, metro, İETT ve dolmuş hatları kullanılarak gidilebiliyor. Hemen E5 üzerinde yer alan Allure Tower projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Allure Tower İstanbul iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com

Proje Bilgisi: Allure Tower