Allure Tower nerede?

Avcılar'da yer alan Allure Tower Üniversite Mahallesi Civan Sokak'ta konumlandırılıyor

Allure Tower nerede?

Doruk GYO tarafından inşa edilen Allure Tower toplam 400 adet daireden meydana geliyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı Allure Tower nerede olduğu merak ediliyor. Allure Tower nerede olduğunu haberimiz detayında görebilirsiniz.

Allure Tower satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor. 30 katlı bir şekilde inşa edilen Allure Tower projesinde yüzde 0 KDV oranı uygulanıyor. 170 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Allure Tower konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Allure Tower özellikleri arasında yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Bunların dışında Allure Tower projesinden daire sahibi olanlar tenis kortu, basketbol sahası, güvenlik, rezidans hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Ayrıca otopark ve toplantı salonu da Allure Tower daire sahiplerine sunuluyor.

Allure Tower fiyatları 247 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatının 2 bin 800 TL olduğu Allure Tower projesinde 2+1 daireler ise 289 bin TL ile 590 bin TL arasında satışa sunuluyor. 30 katlı bir şekilde inşa edilen Allure Tower ödeme planı kapsamında yüzde 0 KDV uygulanıyor. . Alternatifli ödeme seçenekleri sunan Allure Tower projesi ödemeleri peşin alımlarda özel indirimlerin yanında, 48 aya varan vade ve 0 faiz gibi çok cazip ödeme koşulları yer alıyor. Allure Tower projesi E-5 çevreyoluna cepheli ticari alanlar 8 bin metrekarelik alanı kaplıyor.

Allure Tower nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Allure Tower İstanbul Avcılar’da konumlandırılıyor. Metrobüs durağına çok yakın mesafede yer alan Allure Tower projesi Atatürk Havalimanına 10 dk, deniz otobüsüne 3 km, İstanbul Üniversitesine 1 km, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 9 km mesafede bulunuyor.

Allure Tower İstanbul adres bilgileri şöyle: Üniversite Mahallesi E5 Yanyol Civan Sokak Köşesi Avcılar - İstanbul

Allure Tower nasıl gidilir?
Avcılar’da yer alan Allure Tower projesine metrobüs, metro, İETT ve dolmuş hatları kullanılarak gidilebiliyor. Hemen E5 üzerinde yer alan Allure Tower projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Allure Tower iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com

 

Proje Bilgisi: Allure Tower