Allure Tower projesi

Allure Tower projesi Avcılar'da Doruk GYO tarafından inşa ediliyor

Allure Tower projesi

Allure Tower projesi 170 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Allure Tower projesi 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. Toplam 400 adet dairenin yer aldığı Allure Tower projesi satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor. Allure Tower projesi teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. Allure Tower projesi özellikleri arasında ise yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası, güvenlik, rezidans hizmetleri, otopark, toplantı salonu bulunuyor.

Allure Tower projesi fiyatları 247 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatının 2 bin 800 TL olduğu Allure Tower projesinde 2+1 daireler ise 289 bin TL ile 590 bin TL arasında satışa sunuluyor. 30 katlı bir şekilde inşa edilen Allure Tower projesi ödeme planı kapsamında yüzde 0 KDV uygulanıyor. . Alternatifli ödeme seçenekleri sunan Allure Tower projesi ödemeleri peşin alımlarda özel indirimlerin yanında, 48 aya varan vade ve 0 faiz gibi çok cazip ödeme koşulları yer alıyor. Allure Tower projesi E-5 çevreyoluna cepheli ticari alanlar 8 bin metrekarelik alanı kaplıyor.

2 Mayıs 2014 tarihinde basın toplantısı gerçekleştiren Allure Tower projesi hakkında Doruk GYO Şehircilik Yönetim Kurulu Başkanı Akay Tambulut ve yönetim kurulu üyeleri bilgi verdi. Geçtiğimiz günlerde de açıklama yapan Allure Tower Reklam ve Pazarlama Müdürü Sefer Aslan, teslimleri iki ay önce yapmayı planladıklarını belirtti.

Allure Tower projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Allure Tower projesi Avcılar’da konumlandırılıyor. Metrobüs durağına çok yakın mesafede yer alan Allure Tower projesi Atatürk Havalimanına 10 dk, deniz otobüsüne 3 km, İstanbul Üniversitesine 1 km, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 9 km mesafede bulunuyor.

Allure Tower projesi Avcılar adres bilgileri şöyle: Üniversite Mahallesi E5 Yanyol Civan Sokak Köşesi Avcılar - İstanbul

Allure Tower projesine nasıl gidilir?
Avcılar’da yer alan Allure Tower projesine metrobüs, metro, İETT ve dolmuş hatları kullanılarak gidilebiliyor. Hemen E5 üzerinde yer alan Allure Tower projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Allure Tower projesi iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com

Proje Bilgisi: Allure Tower