Allure Tower satılık daire görselleri

Allure Tower satılık daire görselleri için haberimizi inceleyebilirsiniz

Allure Tower satılık daire görselleri

Allure Tower satılık daire görsellerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Avcılar'da yer alan Allure Tower Doruk GYO tarafından inşa ediliyor.

allure tower satılık

Allure Tower satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Allure Tower projesinde toplam 400 adet daire yer alıyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Allure Tower projesinde toplam 400 adet daire yer alıyor.

allure tower satılık daire

Allure Tower Avcılar konut özellikleri arasında yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Ayrıca Allure Tower Avcılar projesinden daire sahibi olanlar tenis kortu, basketbol sahası, güvenlik, rezidans hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Ayrıca otopark ve toplantı salonu da Allure Tower daire sahiplerine sunuluyor.

allure tower satılık daire

Doruk GYO tarafından inşa edilen Allure Tower Avcılar ödemelerinde konut sahibi olmak isteyenlere özel imkanlar sunabiliyor. Yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olma imkanı sağlanan Allure Tower Avcılar ödemeleri 48 aya varan sıfır faiz imkanı bulunuyor.

allure tower satılık daire

Avcılar'da yer alan Allure Tower projesine metrobüs, metro, İETT ve dolmuş hatları kullanılarak gidilebiliyor. Hemen E5 üzerinde yer alan Allure Tower projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

allure tower satılık daire

Allure Tower Avcılar iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com

 

Proje Bilgisi: Allure Tower