Allure Tower

Allure Tower Avcılar'da satışlarına uygun ödeme seçenekleriyle devam ediyor

Allure Tower

Allure Tower Avcılar’da Doruk GYO tarafından hayata geçiriliyor. 170 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Allure Tower projesinde toplam 400 adet daire bulunuyor. Allure Tower Avcılar’da 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Allure Tower satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 137 metrekare arasında değişmekte olup, 50 bin metrekare alan üzerinde konut sahiplerine birçok hizmet sunuyor. Allure Tower teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Allure Tower özellikleri
-Yüzme havuzu,
-Türk Hamamı ve sauna,
-Fitness center,
-Çocuk oyun alanları,
-Tenis kortu,
-Basketbol sahası,
-7/24 güvenlik,
-Ayrıcalıklı rezidans hizmetleri,
-2 katlı kapalı otopark,
-Toplantı salonları ve yeşil alanlar.

Allure Tower fiyat listesi ve ödeme planı
30 katlı bir şekilde inşa edilen Allure Tower fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Allure Tower satılık daire fiyatları 2 bin 800 TL’den başlıyor. Buna göre Allure Tower fiyat listesi şöyle:
1+1 dairler 247 bin TL ile 329 bin TL arasında,
2+1 dairler 289 bin TL ile 590 bin TL arasında,

Allure Tower ödeme planı kapsamında 0 KDV oranı veriliyor. Alternatifli ödeme seçenekleri sunan Allure Tower ödemeleri peşin alımlarda özel indirimlerin yanında, 48 aya varan vade ve 0 faiz gibi çok cazip ödeme koşulları yer alıyor. Allure Tower’daki E-5 çevreyoluna cepheli ticari alanlar 8 bin metrekarelik alanı kaplıyor.Allure Tower nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Allure Tower Avcılar’da konumlandırılıyor. Metrobüs durağına çok yakın mesafede yer alan Allure Tower Atatürk Havalimanına 10 dk, deniz otobüsüne 3 km, İstanbul Üniversitesine 1 km, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 9 km mesafede bulunuyor.

Allure Tower Avcılar adres bilgileri şöyle: Üniversite Mahallesi E5 Yanyol Civan Sokak Köşesi Avcılar - İstanbul

Allure Tower nasıl gidilir?
Avcılar’da yer alan Allure Tower projesine metrobüs, metro, İETT ve dolmuş hatları kullanılarak gidilebiliyor. Hemen E5 üzerinde yer alan Allure Tower merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Allure Tower iletişim bilgileri
Tel: 444 1 779
Web: www.allureistanbul.com

 

Allure Tower projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Allure Tower