Almina Tower ön talep topluyor!

Mutlu İnşaat ve Quatro Proje Ortaklığı ile İstanbul Esenyurt'ta yükselen Almina Tower projesinde ön talep toplanmaya başladı

Almina Tower ön talep topluyor!

Mutlu İnşaat ve Quatro Proje Ortaklığı ile İstanbul Esenyurt'ta yükselen Almina Tower projesinde ön talep toplanmaya başladı. Avrupa Yakası'nın hızla gelişen bölgesi Esenyurt'ta hayat bulan projeye Almina Tower İstanbul adı verildi. Yatırımcılar açısından oldukça ideal olan Almina Tower İstanbul'da 1+0, 1+1 ve 2+1 konut tiplerine yer veriliyor. 

İnşaat çalışmaları başlayan Almina Tower İstanbul projesinde ön talep toplanıyor. Lansman öncesi satışların başladığı projede detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 30 katlı tek blokta 200 adet daireden oluşan Almina Tower İstanbul'da daire alanlarının 50 metrekare ila 100 metrekare arasında değişmesi bekleniyor. 

Fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna gibi sosyal donatıların daire sahibi olacaklara sunulduğu Almina Tower İstanbul'da konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Mart 2018'de tamamlanması ve teslimlerinin yapılması planlanan Esenyurt Almina Tower Mutlu İnşaat ve Quatro Proje Ortaklığı imzası taşıyor. Mutlu İnşaat ve Quatro Proje, Almina Tower İstanbul için ön talep toplamaya başladı. Proje ile ilgili detaylar açıklandığında emlakwebtv.com adresinde sizlerle olacak. 

Firma Bilgisi: Mutlu Inşaat
Proje Bilgisi: Almina Tower İstanbul