Almira Gold Stars

Almira Gold Stars, 1371 metrekarelik arsa üzerinde projelendirilmiştir

Almira Gold Stars

Almira Gold Stars, 1371 metrekarelik arsa üzerinde projelendirilmiştir. 14 kattan oluşan projede toplam 191 adet daire bulunuyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinden oluşan proje Altınok Mimarlık tarafından tasarlanmıştır.

Almira Gold Stars housekeeping'den vale'ye, kapalı yüzme havuzundan spor kulübüne, cafe ve restaurant'tan SPA'ya kadar pek çok ayrıcalık sunuyor.

Almira Gold Stars özellikleri arasında; kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, oyun odası, spor kulübü, SPA, sauna ve Türk Hamamı, Lobi ve resepsiyon, teras cafe, interkom görüntülü haberleşme sistemi, depreme dayanıklı ileri teknoloji, kablosuz internet, jeneratör ve dış cephe mantoloma yer alıyor.

Almira Gold Stars sunulan hizmetler arasında ise; housekeeping, vale hizmeti, concierge, teknik servis, temizlik, sekreterya hizmeti, rent a car, 7x24 güvenlik, özel dekorasyon hizmeti ve market alışverişi gibi hizmetler yer alıyor.
Almira Gold Stars lokasyon olarak Beylikdüzü'nde yer alıyor ve otoyol ve metrobüs hatlarına kolay ulaşılabilecek bir noktada bulunuyor.

almira gold stars

Satış Ofisi: Atatürk Mah. 564. Sokak, No:3 Esenyurt / İstanbul
Tel: 0212 853 53 23 Faks: 0212 852 87 86
E-mail: info@goldstarsresidence.com

Proje Bilgisi: Almira Gold Stars