ALM'nin villalarında bahar fırsatı

Yılsonu yapımı tamamlanacak olan Körfez Geçiş Köprüsüyle İstanbul’a 60 km’lik mesafede bulunan Karamürsel Naturalm Çiftlik Evleri’nde avantajlı fiyatlar devam ediyor

ALM'nin villalarında bahar fırsatı

Yılsonu yapımı tamamlanacak olan Körfez Geçiş Köprüsüyle İstanbul’a 60 km’lik mesafede bulunan Karamürsel Naturalm Çiftlik Evleri’nde avantajlı fiyatlar devam ediyor.. ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen projede son villalara 300 bin TL’ye sahip olmak mümkün. Proje dört tarafı ağaçlarla kaplı bir noktada bahçeli 45 müstakil villadan oluşuyor.

ALM İnşaat, İstanbul’un yanı başında yeşille mavinin buluştuğu Karamürsel'de Naturalm Çiftlik Evleri projesiyle benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

İstanbul’a çok yakın bir konumda yer alan Naturalm Çiftlik Evleri, en küçüğü 400 metrekare büyüklüğündeki bahçeli villalardan oluşuyor.

Naturalm Çiftlik Evleri, başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Sakarya, Bursa gibi büyükşehirlerin yanı başında sakin bir çiftlik yaşamını arzu edenler için benzersiz bir proje olarak öne çıkıyor.

45 villadan oluşan proje, tüm donatılarıyla büyük beğeni toplarken kısa sürede villalar sahiplerini bulmaya başladı. Son 15 villanın satışa sunulduğu projede en küçüğü 400 metrekare bahçeye sahip, verandalı ve balkonlu 3+1 villanın fiyatı 300 bin TL olarak belirlendi.

600 ve 800 metrekare bahçelere de sahip villaların yer aldığı projede fiyatlar kısa süreliğine avantajlı oranlarda tutuluyor.

Çocuklar toprağa basarak büyüsün
Çocuklu ailelerin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen Naturalm Çiftlik Evleri’nde 3+1, 4+1 ve 5+1 seçeneklerinde tamamı balkonlu ve verandalı villalar yer alıyor.

Naturalm Çiftlik Evleri’nin ilk etabında yaşam başlarken, tercih edenler arasında ağırlıklı olarak çocuklu aileler yer alıyor. Çocuklarının toprağa basarak büyümesini isteyen aileler Naturalm Çiftlik Evleri’ni dört mevsim yaşanacak benzersiz bir proje olarak nitelendiriyor.

Karamürsel’in en değerli noktasında, bölgeye hakim ve dört tarafı ağaçlarla kaplı bir alanda hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri’nin ikinci etabının teslimi Eylül ayında başlayacak.

Ulaşımı çok kolay
“Doğa İle Baş Başa, Toprak İle İçi İçe” sloganıyla lanse edilen Naturalm Çiftlik Evleri, İstanbul’a 1 saat, Bursa'ya 30 dakika, Kocaeli’ye 30 dakika, Sakarya’ya 1 saat, İzmir’e ise 3 saat mesafede yer alıyor.

2015’in son çeyreğinde bitirilecek Körfez Geçiş Köprüsü’yle İstanbul’a 60 km uzaklıkta bulunan Naturalm Çiftlik Evleri’ne ayrıca Topçular veya Yalova üzerinden Feribot’la ulaşılabiliyor.