Alpan İnşaat Başakşehir Başak Palace projesi!

Alpan İnşaat tarafından inşa edilen Başak Palace projesi, Başakşehir Sağlık Vadisi’ne yakın mesafede yükseliyor

Alpan İnşaat Başakşehir Başak Palace projesi!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesinde Alpan İnşaat tarafından hayata geçirilen Başak Palace’ta tüm daireler vadi manzarasına sahip. İş ve ulaşım ağlarına yakın mesafede olan proje, Başakşehir Sağlık Vadisi’nin de hemen yanı başında yer alıyor.

2016 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanan Başakşehir Başak Palace, 16 katlı bir blokta toplam 32 adet daireden meydana geliyor. Projede alanları 206 metrekare ila 299 metrekare arasında farklılık gösteren 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.

Toplam 2 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Alpan İnşaat Başakşehir Başak Palace projesi, akıllı bina teknolojisiyle donatılıyor. Her daireye özel kapalı otopark alanı verilen projede daire içlerinde maksimum oda bağlantı ilişkisi sağlanıyor ve her açıdan vadi manzarası görülüyor.

Başak Palace Başakşehir projesi; bölgenin en büyük mesire alanı olan Şamlar'a, Sular Vadisi'ne, Atatürk Olimpiyat Parkı'na, İstanbul Medipol Üniversitesi’ne, 3. Havaalanı’na ve 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluna yakın mesafede bulunuyor. Ayrıca İstoç, Masko, Giykoop, Medya Center, Tekstilkent ve Forum İstanbul AVM’ye de yakın.

Palace Başakşehir’de lobi hizmeti, kartlı sistemle otopark ve bina girişi, çatıda Türk hamamı, sauna, bahçede çok fonksiyonlu spor alanı ve sosyal alanlar, çocuk oyun alanı, süs havuzu, panoramik vadi manzaralı asansör, vadi manzaralı büyük kullanımlı balkonlar, ortak uydu yayını, daire içinden genel güvenlik kameralarına ulaşım gibi daha bir çok hizmet sunuluyor.

 

Firma Bilgisi: Alpan Inşaat
Proje Bilgisi: Başak Palace