Alpark İstanbul’da peşinatlar teslimde ödeniyor!

Anahtar teslimleri Mayıs 2017’de yapılacak olan Alpark İstanbul projesinde peşinat tutarları da teslim tarihinde ödeniyor

Alpark İstanbul’da peşinatlar teslimde ödeniyor!

İstanbul Avrupa Yakası, Eyüp Alibeyköy Mahallesi’nde hayata geçirilen Alpark İstanbul, Baykaralar Mermer ve Gürler İnşaat ortaklığı olan Alikent Gayrimenkul A.Ş. tarafından inşa ediliyor.

2017 yılının Mayıs ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması planlanan Alpark İstanbul projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Dairelerin büyüklüğü 56 metrekare ila 174 metrekare arasında değişiyor.

Ankastre mutfak eşyaları ile donatılan Alpark İstanbul Alibeyköy’de her daire için kapalı otopark alanı ve özel depo alanı bulunuyor. Bunun yanı sıra görüntülü intercom sistemi, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Eyüp Alpark İstanbul projesinde daire satın almak için tamamı peşin ödeme ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. Proje için belirlenen faiz oranları minimum yüzde 0,99’dan başlıyor. Firma bünyesinde hazırlanan ödem planına göre, peşinat tutarları teslim tarihinde veriliyor.

Alibeyköy Alpark İstanbul projesine yakın birimler şöyle sıralanıyor;

- Alibeyköy metro istasyonuna 850 metre,
- Tem otoyoluna 1,5 kilometre,
- Kağıthane Tüneli’ne 2,5 kilometre,
- Haliç Köprüsü’ne 4,5 kilometre,
- Mecidiyeköy’e 5 kilometre,
- Zincirlikuyu’ya 6,5 kilometre,
- Taksim Meydanı’na 6,5 kilometre,
- Maslak’a 7 kilometre,
- Boğaziçi Köprüsü’ne 8,5 kilometre,
- Marmaray’a 8,5 kilometre,
- Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 9,5 kilometre,
- Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede.

 

Firma Bilgisi: Alikent Gayrimenkul A.Ş.
Proje Bilgisi: Alpark İstanbul