Alper İnşaat Kartal projeleri!

Alper İnşaat Kartal projeleri ve proje özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Alper İnşaat Kartal projeleri!

Alper İnşaat 2000 yılında kuruldu. İnşaat sektörüne Ankara ve Moskova'daki faaliyetleriyle devam eden Alper İnşaat Kart6al'da da konut projesi üretmeye devam ediyor. Dikkatleri üzerine çeken Alper İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alper ÜNSAL'dır.

Alper İnşaat projeleri
Yurtiçi projeleri
1.Selective Samandıra
2.Selective Shops
3.Sultown
4.Selective Green Garden
5.Selective Şişli

Yurtdışı projeleri
1.Ojeda - Maracaibo
2.Vargas
3.Riga
4.Maracay

Alper İnşaat konut projeleri özellikleri

Selective Prestige
Selective Prestige
Ataşehir'in yanıbaşında Şerifali bölgesinin en merkezi noktalarından birinde yer alan ve 3.570 m² alan üzerinde konumlanan Selective Prestige, 20 katlı bir bloktaki 117 prestijli daireden oluşmaktadır. Seçkin ve prestijli bir yaşama adım atmak isteyenlerin tercih ettiği proje konseptinde yer verilen 23 farklı ve özellikli aktivite alanı, yaşamın keyifli anlara dönüşmesini sağlayan ince düşünülmüş detaylar.

Cep sineması, playstation odası, masa tenisi, bilardo, langırt, dart, sanat atölyesi, yoga odası, squash kortu, fitness salonu, pilates salonu, bay / bayan sauna, bay / bayan buhar odası ve duşlar, açık havuz, çocuk havuzu, kapalı havuz, havuz locaları, güneşlenme terasları, çocuk oyun alanı, çocuk oyun odası, cafe, keyif bahçesi ve seyir terası.


Selective Samandıra
Selective Samandıra
10.830 m2'lik geniş bir alan üzerinde 6'şar katlı üç bloktaki sadece 72 dairenin yer aldığı Selective Samandıra, yetişkin ve çocuk havuzları, geniş güneşlenme alanları, fitness center'ı, sosyal aktivite alanları, spor kompleksleri, 24 saat güvenliği, kapalı otoparkı, hazır TV ve teknoloji altyapısı, ferah ve konforlu yaşam alanları, özel mimarisi ve merkezi lokasyonuyla komple bir yaşam alanı olan Selective Samandıra, sadece 72 şanslı kişi için tasarlandı.


Selective Kartal
Selective Kartal
Selective Kartal Evleri 5.380 m² üzerinde kurulu 15 ve 18 katlı iki blok ve 166 daire. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle yaşam alanları sunuyor. Selective Club, özel mekanlarıyla daire sahiplerine pek çok ayrıcalığı bir arada sunuyor. Yetişkin ve çocuk havuzları, güneşlenme terasları, fitness center, basketbol sahası, tenis kortu, club lounge, hobi odası, sauna, çatıda teleskop ve teras cafe bu ayrıcalıklı mekanların bazıları. 24 saat güvenlik, kapalı otopark, hazır TV ve iletişim altyapısı, üst düzey deprem güvenliği.

Alper İnşaat iletişim bilgileri
İstanbul
Mehmet Akif Mahallesi, Osman Gazi Caddesi, No:51 Şerifali - Ümraniye – İST
Tel : +90 (216) 420 86 86
Faks : +90 (216) 415 81 81
E-posta : info@alperinsaat.com.tr

Rusya
Paveletskiy Prozed D-1, 42 Korp 11514 Moscow RUSSIA
Tel : (095) 235 27 66
Faks : (095) 235 27 65
E-posta : info@alperinsaat.com.tr

 

Firma Bilgisi: Er Inşaat