Alper İnşaat’tan Kartal’a Selective Blue! Talep toplanıyor!

Alper İnşaat ile İtibar İnşaat İş Ortaklığı tarafından Kartal’da inşa edilecek olan Selective Blue projesi için ön talep toplama süreci başladı

Alper İnşaat’tan Kartal’a Selective Blue! Talep toplanıyor!

Selective Blue, İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Kartal’da yeni bir yaşam alanının kapılarını aralayacak. Alper İnşaat ile İtibar İnşaat İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilecek olan proje, Marmara Denizi manzarasına hakim olacak.

Ön talep toplama süreci başlayan Selective Blue Kartal, önümüzdeki günlerde resmi satışa sunulacak. Toplam 206 adet daireden meydana gelecek olan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı daire seçenekleri yer alacak.

Toplam 7 bin 790 metrekarelik arazi alanı üzerinde hayat bulacak olan Alper İnşaat Selective Blue, iki kule halinde yükselecek. Projenin ayrıcalıkları içerisinde; açık hava sinemasından yüzme havuzuna, çocuk oyun parkından elma bahçesi ve spor sahasına kadar birçok aktivite alanı bulunacak.

Sahil yoluna yürüme mesafesinde konumlanacak olan Kartal Selective Blue projesinin yakın çevresinde; Doğa Koleji, Koçtaş, Kartal Göz Hastanesi, Migros, Dragos Marina ve İdo Kartal İskelesi olacak.

Aynı zamanda Selective Blue projesi; İstanbul’un en çok değer kazanan bölgelerinden biri olan Kartal sahilde, metro ve metrobüs bağlantılı, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, İstanbul - Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattına, pek çok alışveriş ve yaşam merkezine, sağlık ve eğitim kurumuna yakın mesafede.

Sahil yoluna yakınlığı ve sahip olduğu deniz manzarasına ile ön plana çıkan Selective Blue projesinin lansman öncesi indirimli fiyatlarından yararlanmak için www.selectiveblue.com adresi üzerinden ön talep formu doldurmak yeterli oluyor.

 

Firma Bilgisi: Alper İnşaat - İtibar İnşaat
Proje Bilgisi: Selective Blue