Alpuka Gölpark Evleri!

Alpuka İnşaat imzası ile Ankara Yenimahalle'de inşa edilen Alpuka Gölpark Evleri kiralık daire fiyatları 2 bin 200 TL'den başlıyor

Alpuka Gölpark Evleri!

Ankara Yenimahalle Yaşamkent Mahallesi'nde yükselen Alpuka Gölpark Evleri projesi Alpuka İnşaat imzası taşıyor. Oturuma hazır ve tapuların hemen teslim durumunda olduğu projede 3+1 dairelerin satışları tamamlandı. 

725 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Alpuka Gölpark Evleri'nden ev almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede 4+1 dairelerin kiraları 2 bin 200 TL'den başlıyor. Alpuka Gölpark Evleri'nde konut fiyatları 750 bin TL'ye kadar yükseliyor.

 

Alpuka Gölpark Evleri!

 

2 blokta toplam 52 adet daireden meydana gelen projede daire alanları 161 metrekare ile 178 metrekare arasında tasarlanıyor. 5 bin 200 metrekarelik arazi alanı üzerinde yayılan Alpuka Gölpark Evleri projesinde daireler ultra lüks malzemeler ile donatılıyor. 

Alpuka Gölpark Evleri projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; merkezi uydu sistemi, açık otopark, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, futbol sahası, basketbol sahası, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve sauna bulunuyor. 

Lüks detaylara yer verilen projenin daire özellikleri içerisinde ise; ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn giyinme odası, ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve çamaşır odası yer alıyor. 

 

Alpuka Gölpark Evleri!

 

Butik konsepti ile dikkat çeken Alpuka İnşaat Gölpark Evleri daireleri hemen teslim durumunda. Oturuma hazır durumda olan toplam 52 adet dairenin yer aldığı projede 3+1 tipindeki dairelerin satışları tamamlandı. Zengin sosyal donatıları ile bölgenin çehresini değiştirecek olan projenin içerisinde biyolojik gölete de yer veriliyor. 

"Alpuka Gölpark Evleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Alpuka Gölpark Evleri!

Alpuka Gölpark Evleri!

Alpuka Gölpark Evleri!

Alpuka Gölpark Evleri!

Firma Bilgisi: Alpuka Inşaat
Proje Bilgisi: Alpuka Gölpark