Altın Damla Konutları

Konya Meram'da yer alan Altın Damla Konutları'nda satışlar tamamlandı

Altın Damla Konutları

Konya Meram'da yer alan Altın Damla Konutları'nda satışlar tamamlandı. 12 bin 588 metrekare arsa alanında konumlanan Altın Damla Konutları 144 adet daireden oluşuyor. 4+1 konut tiplerinden oluşan Altın Damla Konutları'nda inşaat alanı ise 37 bin 341 metrekare. 

Altın Damla Konutları'nda daire sahiplerine sunulan ayrıcalıklar içerisinde 288 araçlık kapalı otopark ve 24 saat güvenlik bulunuyor. Projede aynı zamanda 10 bin metrekare yeşil alan ve sosyal tesis mevcut. Tepekent Mimarlık tarafından hayata geçirilen Altın Damla Konutları satışları ise tamamlandı. 

Konya'nın büyük konut projelerinden olan Altın Damla Konutları'nda elektrikli panjur sistemi, uzaktan kumandalı ya da kartlı çelik kapı sistemleri bulunuyor. Aynı zamanda projede daire içi duman dedektörü ve yangın alarm sistemi de yer alıyor. 

Altın Damla Konutları ayrıca oturanların her türlü ihtiyacına cevap veriyor. Projede çatı teraslarında sauna, fitness merkezi, toplantı salonu ve cafe - snack bar, oyun parkı ve sosyal tesisler bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Tepekent Mimarlık
Proje Bilgisi: Altın Damla Konutları