Altın Direksiyon’un sponsoru Oto World Asya

Altın Direksiyon Ödülleri bu yıl Has Şirketler Grubu ve Evra Group ortak yatırımı olan Oto World Asya’nın ana sponsorluğunda düzenleniyor

Altın Direksiyon’un sponsoru Oto World Asya

22 Kasım 2012 / emlakwebtv
Has Şirketler Grubu ve Evra Group ortak girişimiyle Pendik’te inşasına başlanan Oto World Asya, 26 Kasım’da düzenlenecek Altın Direksiyon Ödülleri’nin ana sponsoru oldu. Otomotiv pazarı için büyük önem taşıyan proje, Anadolu Yakasının ilk ve tek oto AVM’si olarak konumlanıyor. Anadolu Yakasında faaliyet gösteren galericilerden, otomotiv sektöründeki birçok köklü markaya kadar yoğun talebin geldiği Oto World Asya, estetik mimarisi ve proje özellikleriyle örnek niteliğinde.

Projenin konumu, ulaşım açısından avantajlar sunması ve büyük yatırımların merkezini oluşturan bir bölge olması nedeniyle Pendik olarak belirlendi. 365 adet işyerinden oluşan Oto World Asya’nın 0 ve 2. el showroom, banka, cafe ve restoran düzeninde oluşturulması planlanıyor. 95 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Oto World Asya’da teslim tarihi 31 Aralık 2014 olarak belirlendi. Projede yer alan ticari ünitelerin metrekare başlangıç fiyatları ise lansman dönemine özel olarak 2 bin TL olarak belirlendi.

Otomotiv sektörünün prestijli ödüllerinin sponsoru Oto World Asya
Otomotiv sektörünün en prestijli ödüllerinden, Altın Direksiyon Ödülleri bu yıl Oto World Asya’nın ana sponsorluğunda düzenleniyor. İstanbul Anadolu Yakasının ilk ve tek oto AVM’si olan Oto World Asya’nın yatırımcıları, Ali Gedik ve Hasan Topaloğlu ödül töreninde özel ödülleri firmalara taktim edecek.

Proje Bilgisi: Oto World