Altın Emlak Bayim Olur Musun Fuarı'nda!

Altın Emlak, her yıl yoğun ziyaretçi alan “Bayim Olur musun?” Franchising ve Markalı Bayilik Fuarında yerini alıyor

Altın Emlak Bayim Olur Musun Fuarı'nda!

Altın Emlak, her yıl yoğun ziyaretçi alan “Bayim Olur musun?” Franchising ve Markalı Bayilik Fuarında yerini alıyor. Bu yıl 18 – 21 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR Expo Center’da düzenlenecek olan fuarda Altın Emlak, ziyaretçilere emlak sektöründeki ‘Altın’ fırsatları paylaşacak. Altın Emlak, fuarda girişimcilere sunacağı sürprizlerle ve özel standıyla yine fuara damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Sektördeki profesyonel çizgisi ve başarısıyla zaman içerisinde bu ismi farklı bölgelerde, aynı kalite anlayışıyla temsil etmek isteyen girişimcilerin taleplerini değerlendiren, tamamı yerli sermayeden oluşan Altın Emlak; 18 – 21 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR Expo Center’da gerçekleştirilecek Bayim Olur Musun Fuarı’na katılıyor. Türkiye’nin en kapsamlı fuarı olan“Bayim Olur Musun”da bu yıl da yerini alan Altın Emlak, bu sayede daha çok girişimci adayına ulaşıyor. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun; markalı bir zincirin güvencesiyle iş kurmak isteyen binlerce girişimciye, hedeflerine ulaşabilme imkanı sağladıklarını belirterek, birlikte, başarılı projelere imza atacaklarını ifade etti.

Yeni Girişimcilere ‘Altın’ Kapısı
Tamamı yerel sermayeden oluşan Altın Emlak, Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylı ilk ve en yetkin emlak zinciri. Türkiye’nin ofis otomasyonuna dahi yanıt verebilen en gelişmiş sistem altyapısına sahip olan Altın Emlak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı mesleki eğitimleri veren tek firma olma özelliği taşıyor. Altın Emlak temsilciliklerinin, dış tabelalarından, matbuatlarına, müşteri sözleşmelerinden, branda, afiş ve kartvizitlerine varıncaya kadar bütün görsel unsurları bedelsiz temin ediyor.