Altın Emlak, girişimcilerle buluşuyor

Altın Emlak, 15 Ekim'de start alacak olan "Bayim Olur musun?Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda" girişimcilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Altın Emlak, girişimcilerle buluşuyor

Altın Emlak, yarın start alacak "Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda" girişimcileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 15-18 Ekim tarihleri arasında CNR Expo Center'da düzenlenecek olan fuara katılacak olan Altın Emlak, çok sayıda ziyaretçiyle buluşma fırsatı yakalayacak.

Altın Emlak "Bayim Olur musun?" fuarında
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim verme yetkisine sahip ilk sektör kuruluşu olma özelliği taşıyan Altın Emlak, "Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı"na özel kampanyasında yıl sonuna kadar 14 ofis açma planını hayata geçirmeyi planlıyor.

Türk Standartlar Enstitüsü'nden onaylı ilk ve tek firma olma özelliği de taşıyan Altın Emlak, fuar kapsamında "Altın Finans Franchise Girişimci Destek" paketi uygulamasıyla da, herhangi bir finans kuruluşundan aracısız 18 aya kadar vadelendirme lanağı sağlayacak. Altın Emlak, 4 gün sürecek olarak fuarın Hall:6, No:CK59’daki standıyla girişimcilerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Fuarla ilgi bir değerlendirme yapan Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, Altın Emlak faaliyetlerinin eğitime büyük önem verdiğini vurgulayarak:

"Altın Emlak Ailesi’ne katılan bayilere, mesleğin uygulamalı yönünü birebir öğretmek amacıyla ayrı Uygulamaya Yönelik Temel Eğitimler de veriyoruz. Franchising, işletme sahibinin mali açıdan bağımsızlığı demektir. Bu nedenle Altın Emlak, kardan pay, reklama katkı payı gibi farklı isimler adı altında temsilciliklerine ek mali zorunluluklar getirmiyor. Yaptıkları yatırımı da ilk 6 ayda amorte ediyor. Verimli çalışma sistemiyle sınırsız kazanç imkanı da sunuyor.” şeklinde konuştu.