Altın Evler teslimleri Mayıs 2017’de başlayacak

Kuran Grup’un Yalova Armutlu’da inşa edeceği Altınevler projesinde ilk etap teslimleri Mayıs 2017’de başlayacak.

Altın Evler teslimleri Mayıs 2017’de başlayacak

Kuran Grup’un Yalova ili Armutlu beldesine projelendirdiği Altın Evler projesinde inşaat çalışmalarının Temmuz 2016’da başlayacağı açıklandı. 200 konutun yer alacağı projenin ilk etap teslimleri ise Mayıs 2017’de gerçekleştirilecek.

Kuran Grup Altın Evler projesi
Yalova Armutlu’da denize sıfır konumda inşa edilecek olan Altın Evler Projesi  700 adet konuttan meydana gelecek. Toplamda 78 bin 500 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks daireler yer alıyor. “Denizin yanı başında ve doğanın tam ortasında” sloganıyla inşa edilen projede ayrıca, büyük bir alışveriş merkezine de yer verilecek.

Altın Evler teslimleri Mayıs 2017’de başlayacak

Proje bünyesinde yer alacak sosyal olanaklardan bazıları, yürüyüş alanları, 1000 araçlık otopark, fitness, SPA ve saunalar ile çocuk oyun alanları şeklinde planlandı. 

Altın Evler projesi nerede
Yalova Armutlu’da hayata geçirilen proje, Körfez Geçiş köprüsü ile İstanbul’a 10 dakikaya inecek bir ulaşım olanağına sahip olarak inşa ediliyor. Proje ile ilgili bilgi aktaran Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran:

“Proje Yalova’nın ve Armutlu’nun değerine daha çok değer katmış olacak. Armutlu yatırımcı için de bir cazibe noktası,3 yıl içinde %400 değer kazanan bir bölge oldu. Yani bizden daire alan herkes hem tatil yapacak hem de gayrimenkulüne değer katacak” ifadelerini kullandı.