Altın Kuleler Altındağ!

Altın Kuleler Altındağ'da Kurumsal Yapı A.Ş tarafından hayata geçiriliyor

Altın Kuleler Altındağ!

Altın Kuleler Altındağ'da Kurumsal Yapı A.Ş tarafından hayata geçiriliyor. Proje 17 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Altın Kuleler'in ilk etabı olan 2 blok satışa sunuldu. Daire büyüklüklerinin 98 metrekare ile 162 metrekare arasında değiştiği projede 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor. 

Altın Kuleler daire sahibi olacaklara birçok sosyal imkan sunuyor. Bunlar arasında, açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kamelya, kapalı otopark, sauna, merkez, uydu sistemi, voleybol sahası ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Altın Kuleler Altındağ bölgesinde, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'ne yakın bir konumda yer alıyor. Projede fiyatlar ise şöyle; 2+1 daireler 200 bin TL ile 350 bin TL arasında, 3+1 daireler 495 bin TL ile 530 bin TL arasında, 4+1 daireler 490 bin TL ile 530 bin TL arasında değişiyor.

Altın Kuleler İletişim Bilgileri
Adres : Şükriye Mah. Ses Sok. Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi ve Ulucanlar Kültür Merkezi bitişiği No:1 Altındağ/Ankara
Telefon : 0312 362 65 65
Web : http://www.altinkuleler.com/

"Altın Kuleler Altındağ!" Başlıklı Haberin Galerisi

Altın Kuleler Altındağ!

Altın Kuleler Altındağ!

Altın Kuleler Altındağ!

Altın Kuleler Altındağ!

Proje Bilgisi: Altın Kuleler