Altın Mıknatıs Ödülleri'ne Aspen damgası

Bu yıl 36. düzenlenen TURKEYBUILD İSTANBUL Yapı Fuarı’nda Aspen, en iyi 3 stand tasarımına verilen ‘’Altın Mıknatıs’’ ödüllerinde birincilik ve üçüncülük ödüllerinin sahibi oldu.

Altın Mıknatıs Ödülleri'ne Aspen damgası

26 Nisan 2013 / emlakwebtv
Mimari projeler odağında fark yaratan tasarımlara imza atan Aspen, 36. TURKEY BUILD İstanbul Yapı Fuarı'nda son iki yılda olduğu gibi stand tasarımıyla yine fark yarattı. Her yıl fuarın en başarılı stand tasarımlarına verilen ‘’Altın Mıknatıs Ödülü’’lerinde yine ilk üçe girme başarısını gösteren Aspen, grup şirketi Dendro Parke’yle de birincilik ödülünün sahibi oldu.

Aspen, bu yıl da ödüle layık görüldü
Uluslararası birçok katılımcıyla Türk Yapı sektörünün en büyük fuarlarından biri olan ve bu yıl 36. Kez kapılarını açan TURKEYBUILD İstanbul Yapı Fuarı’nda her yıl geleneksel olarak “Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülleri” veriliyor. 2010 ve 2011 yıllarında bu alanda 2 kez 1.lik ödülü bulunan Aspen, bu yıl da fuarın en iyi stand tasarımlarından birine imza atarak ödüle layık görüldü.

Yüksek Mimar Atıl Beçin tasarımıyla 1.’lik ödülü
Bu yıl Oğuz Bayazıt Mimarlık’tan Yüksek Mimar Atıl Beçin tarafından tasarlanan ve fuarın en iyi üçüncü standı seçilen Aspen standı, görsel açıdan etkileyici olmasının yanı sıra ürün yerleşimi ve ziyaretçilerin rahatlığı açısından da özen düşünülmüş bir tasarıma sahip. Aspen grup şirketlerinden Dendro Parke ise yine Oğuz Bayazıt Mimarlık tarafından tasarlanan standı ile fuarın en iyi stand tasarımı seçilerek 1.’lik ödülünü alma başarısını gösterdi.

Fuarda Diversa flush modüler bölme duvar, Dorma hareketli bölme duvar, Sinova ve Vetrona, Troldtekt, Armstrong sismik taşıyıcılı Metal asma tavan, Hook-on Metal asma tavan,Expanded (mesh metal), TESCOM halılar, ürün gamına yeni eklenen OWA Planve OWA Trapez gibi ürünlerini sergileyen Aspen’in standı Salon 7, 361 nolu alanda yer alıyor. Gerçek ahşaptan üretilen yenilikçi ve modern parke ürünlerini sergileyen Dendro Parke’nin birincilik kazanan standı ise Salon 7, 496 nolu alanda bulunuyor.