Altın Mıknatıs Ödülü DYO standına verildi

10-14 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Yapı Fuarı'nda boya sektörünün öncü markası DYO, boya ve ısı yalıtımındaki ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu

Altın Mıknatıs Ödülü DYO standına verildi

10-14 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Yapı Fuarı'nda boya sektörünün öncü markası DYO, boya ve ısı yalıtımındaki ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. 

DYO standına 39'uncu Yapı Fuarı kapsamında verilen Altın Mıknatıs Stant Tasarımı Ödülleri’nde bu yıl DYO üçüncülük ödülünü aldı. A Milli Futbol Takımı'na verdiği destekle boya sezonunu açan DYO, Yapı Fuarı standında düzenlediği futbol oyunu ile fuara renk kattı.

Altın Mıknatıs Ödülü DYO standına verildi

3'üncülük ödülüne layık görüldü

DYO, Yapı Fuarı kapsamında düzenlenen Altın Mıknatıs stant yarışmasında 3'üncülük ödülüne layık görüldü. TÜYAP'ta düzenlenen 39. Yapı Fuarı'nda DYO, dekoratif boyalar ve Klimatherm markası altında sunulan ısı yalıtımı çözümlerini ziyaretçilere sundu. 

Altın Mıknatıs Ödülü DYO standına verildi

Yüzde 50'ye yakın enerji tasarrufu

DYO’nun dekoratif boyalar kategorisinde Nanoteknoloji, PTFE ve Hybrid teknolojisine sahip iç ve dış cephe boyaları ile kaplamaları, sorunlu yüzeylere özel geliştirilen Dr. DYO serisi, Massiveline markalı su bazlı ahşap vernik ve koruyucular gibi geniş bir ürün gamı yer alıyor. Isı yalıtımında kaliteli ürün ve hizmetleri ile öne çıkan Klimatherm ise kışın doğalgaz, yazın klima kaynaklı elektrik kullanımında yüzde 50’ye yakın enerji tasarrufu sağlıyor.

Altın Mıknatıs Ödülü DYO standına verildi

Fuar ziyaretçilerine futbol oyunu

Türkiye Futbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşmayla boya sezonuna damgasını vuran DYO Yapı Fuarı’nın en renkli ve eğlenceli standına da imza attı. Fuarın ziyaretçileri, 3. Salon 441 no’lu DYO standında hem DYO, Casati ve Klimatherm ürünlerini daha yakından tanıma hem de keyifli futbol oyununu deneyimleme fırsatı buldular.