Altın Mıknatıs'ta Dendro'ya üçüncülük ödülü

Bu yıl 37.si düzenlenen TurkeyBuild İstanbul Yapı Fuarı'nda en iyi stand tasarımlarına verilen "Altın Mıknatıs" ödüllerinde Aspen Mansiyon ödülü kazanırken, grup şirketlerinden Dendro Parke, üçüncülük ödülünü aldı

Altın Mıknatıs'ta Dendro'ya üçüncülük ödülü

21 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Her yıl fuarın en başarılı stand tasarımlarına verilen “Altın Mıknatıs” ödüllerinde ilk üçe girme başarısını gösteren Dendro Parke 3.’lük ödülünü kazanırken, Aspen de jüri tarafından mansiyon ödülüne layık görüldü.

Organizasyonda standlar, tamamı uzmanlardan oluşan jürinin, standın ürünle ilişkilendirilmesi, ürünün öne çıkarılmak istenen niteliklerinin en iyi şekilde vurgulanması, 3 boyutlu tasarım nesnesi olarak düzenlenmesi, görsel malzeme kullanımında estetik bir anlayışla kurgulanması ve yeniden farklı mekanlarda kullanılabilirliği (modülerlik) kriterleri odağında değerlendirildi.

Tasarım ve uygulaması Oğuz Bayazıt Mimarlık’tan mimar Atıl Beçin tarafından tasarlanan ve fuarın en iyi üçüncü standı seçilen Dendro Parke standı, görsel açıdan etkileyici olmasının yanı sıra, ürün yerleşimi ve ziyaretçilerin rahatlığı açısından da özenle düşünülmüş bir tasarıma sahip. Yine mimar Atıl Beçin tarafından tasarlanan Aspen standı da farklı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekerek mansiyon ile ödüllendirildi.

 Uluslararası birçok katılımcıyla Türk Yapı sektörünün en büyük fuarlarından biri olan ve bu yıl 37. Kez kapılarını açan TurkeyBuild İstanbul Yapı Fuarı’nda her yıl geleneksel olarak Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülleri” veriliyor. 2010 ve 2011 yıllarında bu alanda 2 ödülü bulunan Aspen, 2013 yılında da fuarın en iyi stand tasarımlarından birine imza atarak ödüle layık görülmüştü.