Altın Oran’da tek tuşla büyük kolaylık

Sinpaş GYO’nun Ankara Oran'da hayata geçirdiği Sinpaş Altın Oran 'Dünyanın en büyük KNX projesi' olma özelliği taşıyor.

Altın Oran’da tek tuşla büyük kolaylık

Sinpaş GYO'nun Ankara Oran'da hayata geçirdiği Sinpaş Altın Oran 'Dünyanın en büyük KNX projesi' olma özelliği taşıyor. Berker Mühendisliği tarafından oluşturulan sistem 'rezidans' sakinlerine sorunlarının çözümünde yüksek dijital olanaklar sunuyor.

Büyük kolaylıklar sağlayan teknolojik alt yapı sayesinde sakinler, misafirler için taksi, bozulan musluk için tamirci çağırma imkanı bulunuyor. Site yönetiminden gelen mesajların dokunmatik Interra paneller üzerinden okunma imkanının bulunduğu sistem üzerinden ayrıca fatura ödemeleri de yapılabiliyor.

Interra dokunmatik panel hizmetler menüsünde tüm sorunlarının çözümü için güçlü imkanlar sunuluyor. Tüm fatura ve aidatlar için ödeme noktası olarak da işlev gören sistem aynı zamanda Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü sitesinden sağlanan veri akışını da aktarıyor. Oluşturulan sistem ile ayrıca, IMKB'dan anlık verilere, döviz ve altın fiyatları bilgilerine ve Ankara Trafik Koordinasyonu'ndan bilgi almak da mümkün oluyor. 4 etap şeklinde tasarlanan teslim tarihi ise Aralık 2014.