Altın Örümcek, Emlak GYO’nun

Bu yıl 10.’su düzenlenen, İnternet teknolojilerinin ödüllendirildiği, Altın Örümcek Yarışması sonuçlandı. Emlak Konut GYO, Gayrimenkul Kamu Kurumu ödülünün sahibi oldu

Altın Örümcek, Emlak GYO’nun

30 Haziran 2012 / emlakwebtv

İnternet teknolojileri alanındaki projelerin ödüllendirildiği ve bu yıl 10’uncusu düzenlenen Altın Örümcek Yarışması sonuçlandı. 34 farklı kategoride ödüllerin dağıtıldığı yarışmanın ödül töreni Kuruçeşme Arena düzenlendi. ‘İnternetin Oscarı’ olarak tabir edilen Altın Örümcek’te bu yıl, bilişim, medya ve iş dünyasından oluşan 47 kişilik jüri, 4 bin 800’ün üzerinde başvuruyu değerlendirdi.  Yarışmada ödül alan web siteleri tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu kriterlerine göre belirlendi. 

Geçtiğimiz yıl web sitesini yenileyen Emlak Konut GYO, ‘Kamu Kurumu’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Devlet kurumu disiplinini ve özel sektör anlayışını bir araya getiren, Emlak Konut GYO, ödüllü yaşam alanı projeleriyle olduğu kadar internet sitesiyle de, sektördeki ağırlığını ortaya koydu. Müşteri beklentileri göz önüne alınarak tasarlanan web sitesi, yenilikçi yaklaşımı, pratik kullanımı ve estetik görünümüyle farklılaşıyor.