Altıncı Cadde’den Ramazan Sürprizi

Açıldığı Günden Bu Yana Çok Özel Kampanya Ve Fırsatlar Sunan Altincicadde.com Ramazan’a Özel “Ücretsiz Kargo” Kampanyasına Başlıyor

Altıncı Cadde’den Ramazan Sürprizi

08 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Açıldığı günden bu yana ev dekorasyon dikeyinde pazarda önemli bir paya sahip olan altincicadde.com’u benzerlerinden ayıran başlıca özelliği kuşkusuz sunduğu ürünlerin çok çeşitli ve farklı olması. İthal ürünler, orjinal tasarımlar , exclusive ürünler ve farklı koleksiyonlarla büyük bir kitleye ulaşan www.altincicadde.com ürünlerini farklı konsept ve temalarla müşterilerinin beğenisine sunuyor. Farklı tarzı ve çizgisiyle adından söz ettiren altincicadde.com, ev dekorasyonuna en az kişisel stili kadar önem verenlerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.

Ramazan Ayı boyunca, kargo ücreti almıyor
Altincicadde.com 4 Temmuz Perşembe’den itibaren çok özel bir fırsatla müşterilerini mutlu etmeyi hedefliyor! 4 Temmuz – 7 Ağustos tarihleri, yani Ramazan Ayı boyunca altincicadde.com üzerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti almıyor. Kampanya süresince bedava kargo avantajı ile, kendinize ve sevdiklerinize birbirinden şık bayram armağanları seçebilir, altincicadde.com ‘dan alışveriş yapmanın sunduğu tüm ayrıcalıklardan faydalanabilrisiniz.