Altının yeni merkezi: Altın Çarşı

Altın Çarşı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Taylan, 'Altın Çarşı'daki' kuyumcu sayısının Kapalı Çarşı'yı geçtiğini açıkladı

Altının yeni merkezi: Altın Çarşı

Altın Çarşı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Taylan, 'Altın Çarşı'daki' kuyumcu sayısının Kapalı Çarşı'yı geçtiğini açıkladı. 

'Kuyumculuk sektörünün geleceği'
Altın Çarşı yatırımının 'Kuyumculuk Sektörünün Geleceğiyiz' sloganıyla sektörün küresel rekabet gücünü artırmayı hedeflediğini belirten Taylan: 'Altın Çarşı, kısa sürede büyük ilgi gördü. 6 ayda 58 ilden 1500'ü aşkın kuyumcunun üye olduğu Altın Çarşı'ya her geçen gün yeni üyeler ekleniyor. Altın Çarşı'da her gün 200'den fazla kuyumcu sistemde online olarak, üreticilerin en son modellerine atölye çıkış fiyatlarıyla anında ve doğrudan erişerek para, zaman ve efor kaybetmeden alışveriş yapabiliyor. Altın Çarşı sadece kalite ve fiyat avantajı ile değil, sunduğu diğer fırsatlarla da kuyumculara kazandırıyor.' şeklinde konuştu. 

Adını 16. yüzyıldan aldı
Adını 16'ncı yüzyılda Kapalı Çarşı'nın içinde sarraf, kuyumcu ve antikacıların bulunduğu, güven ve müşteriye saygı kavramlarıyla özdeşleşmiş olan bölümden alan Altın Çarşı, geleneksel ticaret ahlakıyla en son teknolojileri birleştirerek kuyumculuk sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor. 

Altın Çarşı'nın kuyumculara sunduğu avantajlar
- Kuyumcular Altın Çarşı'ya ücretsiz üye oluyor
- Sektörel anlık piyasa verilerine ücretsiz erişiyor
- Yeni modeller üretildiği anda, aylarca beklemeden ürünleri anında inceliyor
- Binlerce kaliteli mücevher modeline en uygun fiyatlarla ulaşıyor
- Ayar ve kalite kaygısı olmadan ürünleri seçiyor
- İstedikleri adet ve gramda ürün siparişi veriyor
- Bölge ve mesafe farkı gözetmeden ülke genelinde aynı fiyatlarla alışveriş yapıyor
- Altın/TL havale, kredi kartı gibi farklı ödeme seçeneklerini kullanıyor
- Ve tüm siparişlerini güvenli kurye (sigortalı, zırhlı araç, silahlı eleman) ile Türkiye'nin herhangi bir noktasında 1-3 gün arasında teslim alıyor.