Altınoran’ı bir de ev sahiplerinden dinleyin

Sinpaş Altınoran’da inşaat tüm hızıyla devam ederken, bir yandan da yeni reklam filmi yayınlandı. Aileler neden Altınoran’ı tercih ettiklerini anlattı

Altınoran’ı bir de ev sahiplerinden dinleyin

05 Kasım 2013 / emlakwebtv
Gayrimenkul sektöründe 40. yılına girmeye hazırlanan Sinpaş Yapı’nın Ankara’daki ilk projesi Altınoran, zengin mimari yapısı ve sosyal donatılarıyla Ankaralılardan yoğun ilgi görüyor. Bu benzersiz projede ev sahibi olmak için herkesin bir nedeni var. İmrahor Vadisi sırtlarında bulunan ve yaklaşık 620 bin metrekarelik alana yayılan ve dikilecek 100 bin ağaçla Çankaya’nın yeni oksijen kaynağı Altınvadi bunlardan sadece biri. Göl ve orman manzaralı daireleri, biyolojik göleti, adaları ve eşsiz peyzajı, seçkin markaların yer alacağı alışveriş alanları, konser ve aktiviteleri, cafe ve restoranları, sporseverler için göl kenarı yürüyüş parkuru, kayak pisti, ebeveynler için çocukların güvenle oynayabilecekleri çocuk vadisi ve daha pek çok seçenekle her tarza uygun bir yaşam Altınoran’da ev sahiplerini bekliyor.

Altınoran’ın yeni reklam filminde gerçek ev sahipleri neden tercih ettiklerini anlattı
Projenin içerisinde yer alan bu olanakları anlatmak üzere çekilen yeni reklam filminde gerçek ev sahipleri yer aldı. Neden Altınoran’ı tercih ettikleri sorulan ev sahiplerinin tamamen kendi duygu ve düşüncelerine yer verilen reklam filminde, 3 farklı aile Altınoran’ı neden tercih ettiklerini anlattı.

Endüstri Mühendisi Nazlı Alpsan, evlerinin hemen yanıbaşındaki teleferiğe binmek istediği, eşi Makine Mühendisi Emrah Alpsan ise kayak pisti için Altınoran’ı tercih ederken; Emekli Albay Necati Uzamış, Ankara’nın en değerli bölgesinde olduğundan, ev hanımı Birgül Sayın ise göl manzarasından dolayı projeden ev sahibi olduklarını söylediler.

Proje Bilgisi: Altınoran